2737
2739

سلام حالتون خوبه نی نی هاتون خوبن 

میشه بگید تاالان چقداضافه کردین وقدتونم بگید

من خودم 158هم و71بودم شدم80 الانم هفته26هم

بچه ها شما چه میوه یاغذایی خیلی میخرید 

من برنج زبادمیخورم همه نوع میوه ایی هم سعی میکنم بخورم

راستی شمابابچه هاتون صحبت میکمید من بلدنیستم چیزی بهش بگم 😔یجوری خجالت میکشم 😁

راستی الان کامل مشخصه ک باردارید من ک هرکه ببینع میفهمه

من اومدم ولی پنج هفتمه 😂😂😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

من ۲۳ هفته م نمیشه بیام😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اومدم ولی پنج هفتمه 😂😂😂

مبارکه😍انشالله بسلامتی بگذره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من ۲۵ هفته هستم از اول تا الان فقط مشکل داشتم هر روز یه جام درد کرد تهوع داشتم بعدش هم بی اشتهایی باز سعی میکنم بخورم ۱۶۰ قدمه از ۴۲ کیلو اومدم ۵۲  دوقلو هم دارم سی ام میرم سونو برا کنترل وزن برام دعا کنید 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
2738
میگم شما درطول روز چ ذکری میگید وقتی نی نی لگدمیزنه چ ذکری بایدبگیم من هروقت یادم باشه صلوات میفرستم ...

والا من ذکر اینا نمیگم فقط قربون صدقه ش میرم البته وقتی تنهام😂منم کسی باشه خجالت میکشم

اکثرن دستم رو شکمه ومنتظر تکون خوردنم لذت میبرم

من بچم از صب خیییلی کم تکون خورده صبحانه م خوردم شیر و کاکائو و موز و بیسکوییتم خوردم ولی تکون نخورده ک بفهمم نگرانم😭 ۳۵ هفته م

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
من ۲۵ هفته هستم از اول تا الان فقط مشکل داشتم هر روز یه جام درد کرد تهوع داشتم بعدش هم بی اشتهایی با ...

مبارکت باشه دوقلویی یکم سخته ولی شیرینه منم دوقلوبود یکیش جذب شد منم ازاول تاالان کلی دردکشیدم ولی میگذره انشالله نی نی هات سالم بیان بغلت

2706