2733
2734
به من بگید هم خونه بزرگتر میخرم😂 

الهی که قبل از عید دلت شاد ولبت خندون بشه آمین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل ترازایشون تو نوبت بودما😢😢

انشالله سال جدید با دلخوش مامان میشی بحق آقا امام رضا

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
خواستگار هم حس نمیکنی بیاد قبل عید؟

چرا میاد دختر پل است وخواستگار رهگذر 

انشالله یه خوب ودرجه یکش از روی این پل میگذره 

2731
یه ۸ ماهی اقدام کردم نتیجه نگرفتم بعد عید دوباره میخام اقدام کنم به نظرت میشه؟؟؟؟

۸ ماه که چیزی نیست

انشاالله میشه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
بگین کی نی نی دار میشم؟خسته شدم همش ازم مپیرسن چرا نی نی نداری

اون افرادی که میپرسم همیشه دهنشون بازه

حامله بشی هی میپرسن کی زایمان میکنی! بماند که کلافت میکنن اکه دو روز دیرتر هم بیاد

بچه ت به دنیا اومد در مورد شیر دادن و حرف زدن و راه رفتن و از شیر گرفتن و... همه چی نظر میدن

بعد از دو ماهگی بچه ت میپرسن کی بچه بعدی رو میاری

چرا یچه ت دیر خوابیچرا کارت ساعتش فلانه

چزا و چرا و چرا

ولی برا دل خودت دعا میکنم زود بچه دار بشی

حسم میگه ۳ ماه دیگه😀😀😀

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
یه ۸ ماهی اقدام کردم نتیجه نگرفتم بعد عید دوباره میخام اقدام کنم به نظرت میشه؟؟؟؟

من ۱۳ امین ماه اقدامم نینی اومد

برا دومی هم پنجمین ماه هستم ولی میخوام این ماه و ماه بعد رو جلوگیری کنم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
اون افرادی که میپرسم همیشه دهنشون بازه حامله بشی هی میپرسن کی زایمان میکنی! بماند که کلافت میکنن اک ...

مرسی عزیزم چه حرفات حس خوبی بهم داد

یه خاله دارم هر وقت منو میبینه فقطططط میپرسه چرا بچه نداری کی میاری پس 

خستم کرده

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
مرسی عزیزم چه حرفات حس خوبی بهم داد یه خاله دارم هر وقت منو میبینه فقطططط میپرسه چرا بچه نداری کی م ...

عیبی نداره خودت رو غصه نده

میدونم خیلی سخته انتظار 

من خودمم بی قرار بودم ولی الان میگم چقدر اشتباه کردم روزایی رو که با غصه گدروندم

از همه روز های زندگیت لذت ببر

نینی هم بزودی میاد

در مورد بعضیا هم بگم

واقعا عقاید قدیمیا خب فرق میکرده☺☺ غصه نخور از حرفشون

دقیقا زنداییم میگفت از روز عروسی دیگه میپرسیدن کی پریود میشی و اینا😐😐

مادرشوهرم عقد و عروسیشون باهم بوده ۹ ماه بعدشم بچه ش به دنیا اومده🤣🤣🤣 میگه من بعد عروسیم یه راست حالمه شدم و پریود نشدم خونه خودم🤣🤣🤣