2737
2739
من همونم که گفتم سه تا از چاکراه های بدنم بازه اما فالگیر و رمال نیستم فقط خواهشا نپرسید آینده چی می ...

میتونی بگی راهی ک دارم میرم درسته

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همونم که گفتم سه تا از چاکراه های بدنم بازه اما فالگیر و رمال نیستم فقط خواهشا نپرسید آینده چی می ...

آینده چی میشه؟😁

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
بگین کی نی نی دار میشم؟خسته شدم همش ازم مپیرسن چرا نی نی نداری

شما خانمی هستید که مشکلات خودتان خیلی زوم میکنی اگه بیخیال باشیدو هرچی رو بزارید روال طبیعی اش رو بگذراند وروش حساس نشید زندگیت گلستان میشه البته فقط فقط به لطف خدا 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2728
حسي فراتر از حواس پنجگانه البته ايني كه ما راجع بهش حرف مي زنيم برداشت عاميانه از حس ششم هست،

یعنی  میتونید آینده روببینید یا حس کنید؟

تاحالا شده این کاروبکنید بعد درست از آب دربیاد

یعنی بهش ایمان داری؟؟؟

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
شما خانمی هستید که مشکلات خودتان خیلی زوم میکنی اگه بیخیال باشیدو هرچی رو بزارید روال طبیعی اش رو بگ ...

اره دقیقا همینطوریم...اخه نمیتونم همش فک میکنم میترسم نشه

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2740

من خودم حس میکنم حس ششمم خوب کار میکنه چون بلافاصله متوجه تمام جزئیات در همه جا میشم.طرز نگاه ها   اشاره های اطرافم.گاهی همسرم میگه توچقد به همه چی واکنش نشون میدی.😂😂😂😂البتهاین حسمو خیلی دوس دارم.

یه ۸ ماهی اقدام کردم نتیجه نگرفتم بعد عید دوباره میخام اقدام کنم به نظرت میشه؟؟؟؟

دنیا وکارهایش رو آسان بگیر وقتی که یه مسئله هرچند ساده وپیش پا افتاده رو بزرگ غیر قابل حل میپنداریم دست نیا فتنی میشه پس عزیزم بله که حامله میشی واونم یه بچه خوب وسالم وقشنگ وصالح انشششششالله

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
شما خانمی هستید که مشکلات خودتان خیلی زوم میکنی اگه بیخیال باشیدو هرچی رو بزارید روال طبیعی اش رو بگ ...

به نظرت بعد عید اقدام کنم واسه نی نی نتیجه میگیرم؟میترسم نا امید بشم

دنیا وکارهایش رو آسان بگیر وقتی که یه مسئله هرچند ساده وپیش پا افتاده رو بزرگ غیر قابل حل میپنداریم ...

ممنون عزیزم برام دعا کن

اره دقیقا همینطوریم...اخه نمیتونم همش فک میکنم میترسم نشه

نه از امروز بگو میشه میشه میشه 

یعنی  میتونید آینده روببینید یا حس کنید؟ تاحالا شده این کاروبکنید بعد درست از آب دربیاد یعنی ...

معمولا يه وقتايي حسم بهم ميگه به زودي يه خبر بد ميشنوم، مي تونم بگم تقريبا بچه ي تمام اطرافيان رو با توجه به حسم حدس زدم و درست بوده، يه حس قوي. درونم ميگه حتما بچش پسره يا دختره

موقع مدرسه هر وقت موقع درس پرسيدن ميشد و سر معلم توي ليست اسامي بود هميشه به دوستم ميگفتم الان اسم منو ميگه و دقيقا منو صدا مي كرد

خيلي جاها در مورد قبول شدن يا نشدن تو ازمونا هم حسم درست بوده، در مورد خيلي چيزهاي ديگه

شايد خيلي ها به قانون جذب ربطش بدن ولي چندان قانون جذب رو قبول ندارم چون يه جاهايي برام اصلا عمل نمي كنه وقتي بهش فكر مي كنم

البته الان دارم مي رم پيش روانكاو چون اين حسم بيشتر در مورد اتفاقات بد ازار دهنده است

2706