2737
2739
عنوان

بچه ها Marzi24چرا قطل دسترسی شده😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 62 پست
سلام یه کاربری دیگه ساخته

ااا

میشه تگش کنی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭😭مرضی ی کاربری بساز بیا

چشم😂

سلام عزیزم

قرار بود امروز منو وصل کنن اومدم دیدم هنوز قطعم😐

خیلی زشته بخدا

حالا وقیح نکبت داره راست راست میگرده ها😐

marzi24 معلق 😐😐😐😐
چشم😂 سلام عزیزم قرار بود امروز منو وصل کنن اومدم دیدم هنوز قطعم😐 خیلی زشته بخدا حالا وقیح نکبت ...

ااا چه زود😁😁😁

باز چیک ار کردی دختر؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
ااا چه زود😁😁😁 باز چیک ار کردی دختر؟

اینو پریشب ساختم که بیام از حق و حقوقِ پایمال شده ام‌ حمایت کنم😂

والا من فک میکردم بخاطر پست گذاشتن توی تاپیک خدا قطع شدم اما گویا بخاطر تعریف کردن یه خاطره از برادرنِ شریف و قیورِ نیروی انتظامی رفتم دیارِ باقی😐گفتم بخاطر خدا انقدر گرد و خاک نمیشه ها😂

marzi24 معلق 😐😐😐😐
اینو پریشب ساختم که بیام از حق و حقوقِ پایمال شده ام‌ حمایت کنم😂 والا من فک میکردم بخاطر پست گذاشت ...

😅😅😅😅😅امان از دست تو

من ک اصلا تو این تاپیکا نمیرم که چیزی ام نگم

ی سوال داشتم گلم قطره آدزیر برای ایه از کجا میخری 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_1    

@نی_نی_یار_5    

لطفا کاربری منو باز کنید 

marzi24 هستم امروز روز سومه

خودتون جمیعا فرمودید بعد از ۳ روز از تعلیق در میام

وفای به عهد از واجباتِ یک مسلمانه😑

و من الله توفیق😐

marzi24 معلق 😐😐😐😐
2740
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_2     @نی_نی_یار_1     @نی_نی_یار ...

😂😂😂😂😂😂

😅😅😅😅😅امان از دست تو من ک اصلا تو این تاپیکا نمیرم که چیزی ام نگم ی سوال داشتم گلم قطره آدزیر ...

منم چیز بدی نگفتم که😐😐😐😐

عزیزم از داروخانه به قمیت ۱۸ تومن

marzi24 معلق 😐😐😐😐
منم چیز بدی نگفتم که😐😐😐😐 عزیزم از داروخانه به قمیت ۱۸ تومن

کجاست قمه؟

میشه شماره تلفنشو اگه داری بهم بدی اگه ن اسمشو بگو سرچ کنم شمارشو وردارم ببینم سفارش انلاین داره

برا ی همسایمون میخام اصفهانو زیر رو کرده نیس شوهر نکبتشم اهله این کارا نیس دیروز صداشون میومد کلی زنه رو بخاطر ی مولتی فحشهای رکیک میداد که این قرتی بازیا چیه از دیروز اعصابم بهم ریخته از داروخانه های تهرانم پرسیدم ببینم کدوما دارن بگم برادرشوهرم بگیره پست کنه  که انگار هیچکدوم اسمشم به گوششون نخورده بود

2706