2410
2553
عنوان

بچه ها Marzi24چرا قطل دسترسی شده😓

1367 بازدید | 62 پست

رفتم تاپیکش ی سوال دلشتم دیدم نیست😩😩

کسی خبر داره؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حتما از تلفات ۲۲ بهمن😐😐

😂😂😂امان از مرضی با زبونش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
احتمالا تو بحث سیاسی بوده

حالا ۳روزه وصل میشه ید نه☹ی سوال واجب داشتم ازش

2714
اینروزا همه قطع دسترسی میشن شما چطور    

نو نو

ای ام دخمل خوب😁😁

سلام پسر گلت خوبه عزیزم؟ ببخشید پدیا کید پیدا کردید؟ 

الحمدالله خوبه

اره عزیزم برادرشوهرم از تهران برام پیدا کرد فرستاد

اینروزا همه قطع دسترسی میشن شما چطور    

من فعلا  هستم خدا رو شکر😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
آره 😂 این ایام تله زیاده ب پا نری توش ک 💣💥💢

نی نی یار ۵گفت کسایی که تو بحثهای ۲۲بهمن قطع شدن به این راحتیا بر نمیگردن😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
نی نی یار ۵گفت کسایی که تو بحثهای ۲۲بهمن قطع شدن به این راحتیا بر نمیگردن😕

😭😭😭😭😭مرضی ی کاربری بساز بیا

2706