2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

در یک روز باید دوزی از دارو رو دریافت کنه که حاوی ۴۰۰ واحد بین المللی ویتامین دی و ۱۵۰۰ واحد ویتامین آ باشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2728
اها پس منظورش شاید این بوده ک تو سه مرحله بدم😁  بعدم یه سوال ؟ همین ویتامین آ د خوبه یا مولای ...

تا شش ماهگی معمولاً آ د کافیه. بعدش مولتی ویتامین میدن.

در یک روز باید دوزی از دارو رو دریافت کنه که حاوی ۴۰۰ واحد بین المللی ویتامین دی و ۱۵۰۰ واحد ویتامین ...

من 25قطره میدم ولی همشو نمیخوره که اشکال نداره؟یا بیشتر بدم مثلا 30 قطره؟

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اها پس منظورش شاید این بوده ک تو سه مرحله بدم😁  بعدم یه سوال ؟ همین ویتامین آ د خوبه یا مولای ...

من که آ.د خارجی میدادم الان ۶ ماهشه بهداشت آهن داد گفتم الانم که آهن خارجیا گرونه بزار همینو بدم لعنتی رو تا دندون نداره ناخنام سیاه نوک دوتا دندون پایینیاش سیاه یقه ی لباسا سیاه بالشتش سیاه بوی گندشم از رو دست و دهن بچه نمیره

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
عکس آ د خارجی رو داری برام بفرستی؟؟؟ چند میگرفتی؟؟

آره الان میفرستم،این مارک آهنش شده ۷۰😣😣😣😣

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

اسمش ویوا کیدس 

مثل آبمیوه میمونه مثل ایرانیها روغنی نیست

آخرین بتر ماه پیش ۴۵ گرفتم

من 25قطره میدم ولی همشو نمیخوره که اشکال نداره؟یا بیشتر بدم مثلا 30 قطره؟

بیشتر که نده. کم کم بده در طول روز ولی همون ۲۵ قطره رو بده.

2706