2733
2739

آخرین پریودم روز 15 بهمن بوده. دوره هام 26 روزه و کاملا منظمه. روز 24 بهمن نزدیکی داشتم با همسرم. امروز روز تخمک گذاریمه. یعنی دقیقا 3 روز قبل تخمک گذاریم. کیت هم گذاشتم و مطمئنم امروز داره تخمک گذاریم انجام میشه. به نظرتون باردار میشم؟  چون همسرم تمایل نداره و اون بارم گولش زدم و می دونم باید شب درمیون باشه تا حتما جواب بده. اما بازم امیدوارم . حالا اگه امروز لقاح انجام بشه اولین علائمش چی هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام من وسط سیکلم ترشح تخمک گذاری دیدم اقدام کردم امروز20پریودم هس دوباره ترشح تخمک گذاری دیدم دیشبم اقدام کردم به نظرتون تخمک آزاد شده یانه که ترشح میبینم باتوجه به اینکه 20پریودم هس

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
بعدم بنظرمن حتما با توافق بچه داربشین.اگه همسرتون راضی نیست یا راضیش کنین یافعلا دست نگه دارین

میدونم اگه باردار بشم خوشحال میشه. اما برای اقدام هی دودل هست

سلام من وسط سیکلم ترشح تخمک گذاری دیدم اقدام کردم امروز20پریودم هس دوباره ترشح تخمک گذاری دیدم دیشبم ...

شاید همون اقدام اولیتون باردار شده باشید . نه؟ و این ترشح ها به خاطر اونه

2740
سلام من وسط سیکلم ترشح تخمک گذاری دیدم اقدام کردم امروز20پریودم هس دوباره ترشح تخمک گذاری دیدم دیشبم ...

اگه قصد بارداری دارین به نظرم از روز بعد از پریودتون یک روز در میون یا دو روز در میون رابطه داشته باشین تا پریود بعدی ... اصلا تاریخ نزارین درصد خطاش خیلی میره بالا

دخترم تمام زندگی من
شاید همون اقدام اولیتون باردار شده باشید . نه؟ و این ترشح ها به خاطر اونه

نمی‌دونم عزیزم من طبق تقویمم 3روزقبل تخمک گذاری اقدام داشتم شب تخمک گذاری هم اقدام کردم همون شب بعدنیم ساعت رفتم حموم ترشح تخمک گذاری دیدم سفیدوغلیظ وکشدار مثل سفیده تخم‌مرغ امروز20پریودم هس دیشب اقدام کردم صبح دوباره ترشح تخمک گذاری دیدم گیج شدم الان تخمک آزاد شده نشده؟!

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
اگه قصد بارداری دارین به نظرم از روز بعد از پریودتون یک روز در میون یا دو روز در میون رابطه داشته با ...

چرا اگه تاریخ بذاریم درصد خطا میره بالا؟ آخه راضی نمیشه همسرم که دائم رابطه بدون کنترل داشته باشیم

نمی‌دونم عزیزم من طبق تقویمم 3روزقبل تخمک گذاری اقدام داشتم شب تخمک گذاری هم اقدام کردم همون شب بعدن ...

آره آخه چرا آزاد نشه. انشاالله همون طبق تاریخش آزاد شده. میگن قبل تخمک گذاری رابطه داشته باشید بهتره چون مطمئین که وقتی تخمک آزاد شد اسپرم داخل لوله منتظرشه  

اگه قصد بارداری دارین به نظرم از روز بعد از پریودتون یک روز در میون یا دو روز در میون رابطه داشته با ...

من یکی دوروز بعدپریودم اقدام داشتم گلم باز3روزقبل تخمک گذاری بازشب تخمک گذاری بعدش دیشب که20پریودم بود امروز ترشح تخمک گذاری دیدم الان تخمک آزاد شده یانه؟چون شب تخمک گذاری که اقدام داشتم بعدنیم ساعت رفتم حموم ترشح تخمک گذاری دیدم 

چرا اگه تاریخ بذاریم درصد خطا میره بالا؟ آخه راضی نمیشه همسرم که دائم رابطه بدون کنترل داشته باشیم

چرا ؟واسه اون ک خوبه😂

arameshmسابقم😑😑😑برای بار دوم کاربریم ترکید 😐واقعا چرا