2752
2734
عنوان

اولین علائم انجام لقاح موفقیت آمیز چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 66070 بازدید | 63 پست
آره خیلی😍😘. چشم حتما😘.والا من این اناظار کلافه م کرده...حالا باردارم نباشم ماه بعد...فقط دوس دارم ...

قربونت برم 😍😘😘

انتظار خیلی سخته😔😢

راستی گلم اونموقع سرنماز خیلی دل‌درد پریود گرفتم نمی‌دونم چرا؟

انشاءالله که کمردردت واسه نی نی هس وتا9ماه رنگ پریود رونبینی عزیزم😍😍😍😍😉

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
قربونت برم 😍😘😘 انتظار خیلی سخته😔😢 راستی گلم اونموقع سرنماز خیلی دل‌درد پریود گرفتم نمی‌دونم چ ...

ممنون عزیزم ان شاءالله🙏🌹 برای شمام به همچنین🙏🌹. من بارداری دوممِ سر پسرمم دقیقا دل درد پریودی داشتم وحالتام هممممه مثه قبل پری...تخمدانمم تیر میکشید گاهی..و در عین ناباوری دیدم بی بی م بعد۲-۳ روز که عقب انداختم مثبت شد😍.ان شاءالله شمام حالِ خوب منو تجربه کنید🙏🌹

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم ان شاءالله🙏🌹 برای شمام به همچنین🙏🌹. من بارداری دوممِ سر پسرمم دقیقا دل درد پریودی دا ...

مرسی عزیزم 😘😘😚خداگل پسرتون رونگه داره واستون🙏💐💐 انشاءالله عزیزدلم خداازدهنت بشنوه 😍😍😍😍😘😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
[QUOTE=82398308]انشاءالله عزیزدلم 😍😍😍 مرسی ازت چندساله منتظری؟بچه اوله عزیزم؟[/QUOTE« نه بچه دوم ...

آها انشاءالله بسلامتی گلم😘😘

مرسی عزیزم 😘😘😚خداگل پسرتون رونگه داره واستون🙏💐💐 انشاءالله عزیزدلم خداازدهنت بشنوه 😍😍😍😍😘😘

فدایِ تو عزیزم😘😍 ان شاءالله هرچی از خدا میخوایی بهتریناش رو بهت عطا کنه🙏🌹

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
فدایِ تو عزیزم😘😍 ان شاءالله هرچی از خدا میخوایی بهتریناش رو بهت عطا کنه🙏🌹

مرسی عزیزدلم 😚😍💐 قربونت برم انشاءالله واسه شما هم همینطور باشه گلم🙏💐💐😍😍😍😍😘😘

امیدوارم تا الان حامله شده باشین اگه هم نه به زودی دامنتون سبز بشه

سلام عزیزم ممنون ولی حامله نشدم رفتم تو سیکل ای وی اف تخمک کشی شدم فقط مونده انتقال که کرونا اومد همه جا رو بستن

سلام.من5ماهه عروسی کردم36سالمه ومیخوام بارداربشم روش جلوگیری نداشتم تواین5ماه.ماه قبل تو دوره تخمک گذاریم هرشب نزدیکی داشتم 5روز عقب انداختم دوره بین2پریودیم بین19تا23روز درنوسان هست ولی همه علایم پریودی راداشتم تست ادراراستفاده کردم منفی شدتاروز26پریودشدم که دردخیلی خیلی عجیبی داشتم انگاری دردگوله شده بودزیردلم نه میتونستم بخوابم نه بشینم قرص هم فایده نداشت تا آمپول مسکن زدم روز6پریودی هم تست کروم بازمنفی بود.خیلب ناامیدشدم

میشه بمنم کمک کنین .رابطه مقعدی داشتم بدون تماس با واژن ولی منی که تو مقعد خالی شد نمیدونم طرف واژن رفته این رابطم دو فروردین بودروز ۲۲ سیکلم. ۴ روز بعد بااینکه شبش قرص سرماخوردگی خورده بودم صبش تا ساعت ۹ عجیب خوابم گرفته بود میشه لقاح بشه؟

2706