2737
2739
عنوان

غذا واسه سرماخوردگی.کمک کنید لطفا

1224 بازدید | 8 پست
همسرم سرما خورده.حالش اصلا خوب نیست.مرغ اصلا نمیخوره.گوشت هم فقط چرخ شده.این چند روز فقط سوپ خورده و کباب.چی دیگه میتونم واسش بپزم که بد نباشه زودی هم خوب بشه.من خیلی کم تجربه ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر من هر چی که خیلی دوست داره براش بپز این جوری بهتره فقط کمتر روغن بریز و بعد لیمو ترش تازه هم خوبه تو غذاش بریز شلغم و لیمو شیرین هم خیلی خوبه جوشونده هم خوبه
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
ای سا جون اب پرتقال.خریدن قرص جوشان کلسیمش عالیه.من شوشو مریض شد چپ و راست اب پرتقال.کلد استاپ و از همه بهتر سرم شست و شو از داروخانه خریدم و استفاده کرد 2 روزه خوب شد
همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد
خودم دسرما میخورم مهم نیست اون مریض شه بیچاره میشم.انقدر لوسه که خدا میدوته
همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد
2740