2733
2739

زیارت عاشورا

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نیت شهید ابراهیم هادی ۵۰۰ تا صلوات نذر کن ازش بخواه واسطت پیش خدا بشه آبروت حفظ بشه  شهید ه ...

هم لایک ب کامنتت هم امضات❤😁

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
به نیت شهید ابراهیم هادی ۵۰۰ تا صلوات نذر کن ازش بخواه واسطت پیش خدا بشه آبروت حفظ بشه  شهید ه ...

حتی سخت ترین و غیر ممکن ترین کار هارو هم وساطت میکنه؟

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم
2738
حتی سخت ترین و غیر ممکن ترین کار هارو هم وساطت میکنه؟

بله ایشون معجزات غیر قابل باوری دارن 

کار اصلی رو خدا میکنه فقط ایشون چون از بندگان خوب خدا بودن واسطه ی خوبی هستن

❤❤ پرسپولیس❤❤ سروره استقلاله 666...😂😂
بله ایشون معجزات غیر قابل باوری دارن  کار اصلی رو خدا میکنه فقط ایشون چون از بندگان خوب خدا بو ...

دعاکنید برام مشکل بزرگی دارم

به حق آبروی حضرت زهرا انشاا... آبروت حفظ میشه  ذکر یا ستارالعیوب هم خیلی خوبه

ان شالله

به جهت عزت و آبرو و شخصیت یا حفظ آبرویی که در معرض خطر قرار گرفته 41 مرتبه سوره مبارکه حمد را به طور صحیح بخواند و بعد از آن که تمام شد 13 بار این دعای حفظ آبرو را بخواند:

«یا مُفَتِّحُ فَتِّح یا مُفَرِّجُ فَرِّج یا مُسَبِّبُ سَبِّب یا مُیَسِّرُ یَسِّر یا مُسَهِّلُ سَهِّل یا مُتَمِّمُ تَمِّمُ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمَ الرّاحِمین»