2733
2734
عنوان

فرق گذاشتن مادرشوهر

259 بازدید | 12 پست

شما هم مادرشوهراتون واسه نوه ی دختری و دختراشون اینجوری میکنن ...حالم دیگه بهم خورد...مادرشوهرم که دیگه از شور به در کرده چه از نطر رسیدگی و کمک و توجه و.....نمی خوام اینجا بازش کنم ... ولی رفتارش قبل قیاس با مادر من نیست....مادر من اصلا فرق نمیزاره...

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تور وخدا من حساس شدم به این قضیه تبعیض...جاریای منم همش میگن فرق میذاره اما من خودم شاهدم برا اونا هم کم نمیذاره ولی خب باید ببینی اونا چ کارایی در مقابل براش انجام میدن شاید درجهت جبران کاراشون بیشتر مایه میذاره.باید واقع بین باشی

2728

همه فرق میزارن   به نظر من خیلی عادیه    بیخیالش   سر خودت سلامت 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

پدرشوهرمن برابرادرشوهرام خونه و ماشین خریده ولی شوهرم که چندین ساله داره حمالیشو میکنه و حداقل5سال بدون حقوق براش کارکرده رو هیچی نداده تازه رفته رو مخ شوهرم که مهریه منو بگیره بده دخترش که طلاق گرفته😑

پس از هر سختی آسانی هست😊
پدرشوهرمن برابرادرشوهرام خونه و ماشین خریده ولی شوهرم که چندین ساله داره حمالیشو میکنه و حداقل5سال ب ...

مگه شوهر مهریه می گیره

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    
2738
پدرشوهرمن برابرادرشوهرام خونه و ماشین خریده ولی شوهرم که چندین ساله داره حمالیشو میکنه و حداقل5سال ب ...

من نمیدونم شوهرم کی میخواد بفهمه پدرش خر گیرش آورده و اصلا بعنوان بچش حسابش نمیکنه

پس از هر سختی آسانی هست😊

حالا برعکس مادرشوهر من عاشق بچه های پسرش خودش همیش میگ بچه های پسرم از خون ما اما بچه های دخترم از خون دامادمونه من با بچه های پسرم انس بیشتری دارم چون از پسرم حتی بچه های برادرشوهرام میبره دستشویی پوشکشون عوض میکنه اما دختر خواهرشوهرم یه بار بهش گفت مادرجون دستشویی دارم گفت وایسا مادرت بیاد من نمیتونم ببرمت یا مثلا بچه برادرشوهرم رو فرش خرابکاری کرده بود مادرشوهرم خودش فرش شست چیزیم نگفت اما دختر خواهرشوهرم یه ذره بخواد خوراگی بخوره بریز رو فرش مادرشوهرم همچین عصبانی میش ک نگووووو برای بچه های برادر شوهرم سوپ قلم یا غذای مورد علاقشون میپزه اما بچه های خواهرشوهرم چیز معمولی میاره هرچی ک ساده باش درست میکن کلا مادرشوهرم پسراشو خیلی زیاد دوسداره ب خصوص شوهر منو بدجور وابسته اش منم از این بابت خیلی اذیت میشم نمیزار شوهرم مستقل بار بیاد نمیزار گوشت و مرغ سبزی و.....بخره نمیزار پول فیش اب برق گاز بریز میگ پسرم اول راه حتی لباس شوهرم میخره اصلا نمیزار شوهرم پول خرج کن حتی صبحا خودش میره واسم نون میخره میگ بزار پسرم بخواب 

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین