2737
2734
عنوان

میگه ابروتو میبرم

1029 بازدید | 60 پست

چندسال پیش من با یه پسر دوست شدم قرار شد باهم ازدواج کنیم باهم راحت بودیم خانواده هامون خبر داشتن من بهش عکس میدادم مثلا میرفتم عروسی عکس میگرفتم یا تو خونه 

پسره معلمه گفت یه وام بردارین برام که کسی ندونه ما هم براش برداشتیم 20 میلیون بعداز این وام اخلاقش از این رو ب اون رو شد فقط فحش میداد تااینکه رفت یکی دیگ رو گرفت

ماامنم زنگ زد گفت پولای مارو بده وگرنه میرم اززنت میگیرم اونم گفت تورو خدا اگ زنم بفهمه طلاق میگیره این دومین زنشه 

چند روزبعد زنگ زدمامانم اونم گفت عکسای دخترت دستمه پولتو بخوای ابروشو میبرم میگ عکساش تو گوشیم نیست ی جای دیگ نگه داشتم

تورو خدا الان بگین من چ کار کنم اگ شکایت کنم همه میفهمن نمیخوام کسی چیزی بدونه

اگ برم اموزش پرورش میتونن کاری کنن

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواسته بترسی ...بگو باشه عکس پخش کن من هم به زنت میگم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ياخدااا !ببخشيد اين همه سادگي تووخانوادت اصلا برام قابل هضم نيست!!!!

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
عزیزم برو فتا شکایت کن  هیچکی هم نمیفهمه با مادرت برو فقط خودتو مادرت میفهمید

یعنی چی هیچکس نمیفهمه اخطاری چیزی نمیفرستن؟

عکسارو ی جا قایم کرده میزنه زیرش میگ ندارم من

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم
2738

تقصیر خودته ک با مرد زن دار دوس شدی خاک تو سر شما و امثال شما ک زندگی همه رو تباه میکنین...نسلتون از رو زمین برداشته بشه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706