2737
2739
عنوان

من بین دوراه موندم کمکم کنید

224 بازدید | 33 پست

من طلاق گرفتم ۱ سالهوقنی ازدواج کردم یکی از همکلاسی هام بهم پیشنهاد ازدواج داد ک بهش گفتم ازدواج کردم بعد ها از بقیه شنیده بود ک ب مشکل خوردیم اینا  بعد ها ک فهمید طلاق گرفتم اومد جلو دوباره ولی این بار قضیه فرق میکرد این آقا کمرش عمل کرده و درحال حاضر بیکاره نمیتونه خیلی فشار ب خودش بیاره پسر خیلی خوبیه تو این مدت ک همکلاسی بودیم تو دورهمیا دیدمش  خیلی اخلاقش شبیه خودمه ظاهرش مناسبه خواهراش  از خودش بزرگ ترن  دوتاشون مجرده یکی ازدواج کرده .مجردا  کارمندن  کلا خانواده تحصیل کرده ای هم داره 

از طرف دیگ چندتا خواستگار دیگ دارم موندم کسی رو سالها دیدم میشناسم انتخاب کنم یا یکی ک هیچی از هم نمیدونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اکه واقعا میشناسیش پسر خوبیه باهاش ازدواج کن 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
اگه واقعا پسر خوبیه و تو این چندسال چیزی ازش ندیدی قبول کن

هیچی ازش ندیدم نا با  دختری گرم گرفت

شیطنت داشت سرکلاسا  ولی سرش تو کار خودش بود 

ولی میگه تا کار پیدا نکنم رسمیش نکنیم فقط ی انگشتر نشون بیارم  ک خانوادت در جریان باشن ولی من اگ همه بدونن بهتره ک میگه من دوم نمیشه الان ک تو خونه موندم  فامیل حرف بزنه 

2738

مشکل کمرش بابیکاریش

این دوره نمیشه بیکارموند چجوری زندگی بچرخونه پس

همش هم توی اشنایی ازقبل نیس گلم

یه دفه میبینی بایه غریب اشناشدی که موقعیت بهتری داشت

بــــہ فرزندان خود پـــروازبیاموزید،،،،،،مملکت روهــــــواست
یکم شرایط جسمیش مشکله ولی اگر دوستش داری قبول کن عزیزم قطعا ایشون بهتر از یک خواستگاره معمولیه

تقریبا همه چیش میدونم. با مادرش یکبار اومدن خونمون 

دیسک کمر داشت یک ساله عمل کرده 

اطرافیان میگن  اون چندتا خواستگارا همه چیشون  امادست  دردسر نداری چندسال باز نامزد نمیمونی از طرفی ته دلم با همکلاسیمه

2706