2733
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 38 پست

بنظرم قبول نکن این همه اختلاف سنی برای اونی ک با این سن دنیا دیدس و با نجربه تر و جوونی کرده ممکنه رفتارای تو براش غیر قابل درک باشه با هرکسی ازدواج کنی که به سن این اقا برسه اخلاقش همین میشه ولی برای تو ک اختلافتون زیاده خوب نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

با یه خواستگاری نمیشه شناخت کافی پیدا کرد،سنش زیاد مهم نیس ،توانایی مالی وشغلش هم قابل قبوله،من نظرم مساعده ولی میگفتم 6 ماه نامزد باشیم  همدیگه رو بهتر بشناسیم اونوقت تصمیم قطعی میگرفتم

استارتر نظرم عوض میکنم من بودم قبول نمیکردم شما ۴۷ ساله بشی اون میشه ۶۲ خیلیییییی زیاده فکرش بکن🤕🤕🤕😳😳😳😞بعد شماتواون سن نیاز به هم صحبت و هنوز جوونی اون یک پیرمرد نمدونم والا بازم منکه نظرم اینه ولی باهم چندجلسه رفت و آمد کنین اکرشخصییتون مستقل کلا آرومین وپخته تراز سنت شاید بهم بخورین

با یه خواستگاری نمیشه شناخت کافی پیدا کرد،سنش زیاد مهم نیس ،توانایی مالی وشغلش هم قابل قبوله،من نظرم ...

خخخ من تازه واردم نمیدونم چجوری از کجا ج نظر را و بدم، مرسی از نظرت خیلی دو دلم 

وقتی من ازدواج کردم ۲۰ ساله بودم همسرم ۲۹ درسته ۲۹ سن زیادی نیست ولی روحیه همسرم خوب نبود و شاد نبود من تو اوج جوونی و شیطنت بودم خیلی بهم ضربه خورد همه ی عشق و علاقه هایی که داشتم همه ی امیدهام تو‌دلم مرد 

البته نمیشه یه نسخه رو برای همه پیچید 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2706