2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تو دوران عقدم خیلی بدم میومد ازش،خیلی سرد بود اصن نمیدیدمش،ازدواجمون فامیلی بود،ولی الان دو ساله عروسی کردیم،واقعا عاشق همیم منکه اصن یروزم نمیتونم تحمل کنم دوریشو

[QUOTE=82383330]دوست نداشت یا اخلاقش این بود؟[/QUOTE 

خودش میگه دوست داشتم ولی خجالتی بودم و شناخت زیادی ازت نداشتم،ولی ب نظر خودم دوسم نداشت البته اخلاقاش ک از همه لحاظ بعد عروسی تغییر کرد 

2738
خوشبحالتون ان شاءالله همیشه خوش باشین نامزد منم اولا خوب بود ولی الان فقط یه موقع هایی انگار به طور ...

عاره اونم همین بود اوایل عقد خوب بود باهام،ولی فقط چتی و تلفنی،از صبح تا شب حرف میزدیم،ولی فیس تو فیس حرفی برا گفتن نداشت 

عاره اونم همین بود اوایل عقد خوب بود باهام،ولی فقط چتی و تلفنی،از صبح تا شب حرف میزدیم،ولی فیس تو فی ...

مشکل من اینه که از یک روز کاملم منو نبینه بازم دلش نمیخواد زنگ بزنه صحبت کنیم  

من داااغون بودم،خودمو با شبکه های اجتماعی سرگرم میکردم 

اگه تغییر کنه تحمل میکنم ولی با روزای اولش خیلی فرق کرده اون موقع هرروز باید منو میدید حتی اگه خودم نخوام تو ماه اخیر به خاطر ناراحتی من ازش دوهفته نه زنگ میزد نه پیام میداد منم پیام میدادم میگفت بعدا میام و نمیومد

مشکل من اینه که از یک روز کاملم منو نبینه بازم دلش نمیخواد زنگ بزنه صحبت کنیم    

خیلی خودتو اذیت نکن،توم یکی دوبار زنگ بزن بهش اگه دیدی باز همونه دیگه توم خبری ازش نگیر،ولی سعی کن خود واقعیت باشی پیشش،ن خجالتی و کمرو

2706