2733
2734
عنوان

اونایی که مادر شدن بیان. حس مادرانگی❤

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 53 پست

من حس مادرانگی دارم خیلی شدیددددددد 

شاید خیلی بیشتر از بقیه 

و بنظرم ادم سگ بشه مادر نشه 

فکر و ذکرم شده بچه هام به عشق اونا دارم زندگی میکنم برای خودم هیچ لذتی ندارم 

خدا همه ی به ها رو حفظ کنه

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگتر بشه خودش میشه ی دلیل قشنگ برا زندگی ،ی وقتا بزار پیش مادرشوهرت یا مادرت بعد تنها برید بیرون

مامانم داره برای دکترا میخونه پروپوزال هم تحویل نداده تا میگم بچه سرم جیغ میکشه مادرشوهرم هم یه شهر دیگس

2731

وقتی بچت 8 ماهش شد راحت میشی,یعنی اذیت هاش کم تر میشه,منم مثل تو بودم بچم تو چهار پنج ماهگی کمر نداشت همش تو بغلم بود درگیرش بودم گرفتارم میکرد تا دستشو تکون میداد تو خواب بیدار میشد,حتی بعضی وقتا حین رابطه هم بیدار میشد و گریه میکرد شوهرمم مجبور بود یا منتظرم بمونه یا بعضی وقتا هم پیش میومد حالت ناراحتی بهش دست میداد بعد من ک بچه رو اروم میکردم هر چی میگفتم بیا میگفت نمیخوام و بچه خیلی اذیتمون میکنه و کی درست میشه

نه عزیزم خواهر منم پسرش ۷ماهش بود همش میگفت چکارکنم  حس خیلی زیادی بهش ندارم چون اذیتش میکرد ولی الان هر روز خدارو شکر میکنه بخاطر هدیی قشنگگش انشالا شمام همژن طوری باشه 

عزیزم مادر بودن یعنی از خود گذشتگی.... مطمئن هم هستم حرفایی ک میزنی هیچکدوم حرف دلت نیس.... اینو وقتی بهت ثابت میشه ک خدای نکرده بچت ی سرمای کوچولو بخوره اونوقته ک دنیا رو سر مادر خراب میشه و دیگه هیچوقت از این حرفا نمیزنی

2738
آره کاملا خود خواسته بود کلی هم انتظار کشیدم براش و دوسش دارم ولی بعضی اوقات هم اینجوریه دیگه

خب سعی کن به حست زیاد پر و بال ندی.حتما اگه مادرت یا مادرشوهرت هستن پیشت حداقل ماهی یک بار بسپرش به اونها و فقط برو تو بازار راه برو یا یه خرید کوچیک بکن. لازمه ادم یکم نفس بکشه برا تجدید قوا

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
دقیقا من همین حسارو دارم 😞من ۱۸روزه ک زایمان کردم😞

طبیعیه.

منو خواهر شوهرم با هم زاییدیم یبار داشتیم  درد دل میکردیم میگفتیم دوست داریم دوساعت مال خودمون باشیم  مثلا بریم  آرایشگاه باشگاه با دوستم برم بیردن

اون گفت من یبار بچمو گذاشتم پیش مادر شوهر دو ساعت رفتم  بیرون با دوستم

بعد حالم خوب شد.

)البته بعد ۴ ماه میتونی اینکارو کنی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
عزیزم مادر بودن یعنی از خود گذشتگی.... مطمئن هم هستم حرفایی ک میزنی هیچکدوم حرف دلت نیس.... اینو وقت ...

اون که صد البته خار به چشم من بره و به پای بچم نره اما خسته ام. خیییلی خسته ام😭😭😭

بچه بعد اینکه راه افتاد خیلی خوب میشه البته به شرطی که حساس نباشی. من سخت ترین قسمتش چهاردست و پا رفتن تا راه افتادن کامل بود. الان دوسال و نیمشه شعر میخونه حرف میزنه زبون میریزه دلبری میکنه مثل چی

امروز داشتم از دستش گریه میکردم اومده میگه مامان گریه میکنی؟ میگم اره میگه پس اشکات کو😩😂😂😂😂😂😂

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!

الان 8 ماهشه,خوابش سنگین شده,غذا میخوره هی همش واسه شیر بیدار نمیشه کم بیدار میشه,روزا هم توخونه من یه چیزی میدمش میخوره,عوضش میکنم,دیگه میذارمش کنار اسباب بازی هاش مشغول میشه,خودمم میرم حموم کارامو میکنم اشپزی میکنم ارایش میکنم موهامو صاف میکنم خیلی راحت تازه حوصلمم سرمیره این وسط🤣🤣

2706