2737
2734
عنوان

شوهر رویاهاتون چ شکلی بود یا هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فکرم همیشه شریک زندگیم دوست داشتم مثل دوست باشه برام کمک کنه به هدفم برسم اخلاق های گیر دادن نداشته باشه بدونه من خودم ادم بالغ ام عقل دارم پس نیاز به تعین تکلیف کردن ندارم خداروشکر همسرم دقیقا اینجوریه فقط خیلی احساسیه که تو ذهنم انقد این احساسی بودن نبود.فقط از یه اسم متنفر بودم که اخرم شد اسم همسرم😓😓

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
خیلی خیلی خیلی  داغون شدم بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم. دهنش رو که باز میکنه فهمش معلوم میشه ...

اينجوري خيلي سخته

شوهر ي نفر هم هست ميشناسم اينجوريه اونم انقد حرص ميخوره فكر كنم دلش ميخاد بزنه تو دهن شوهرش ك تو جمع حرف نزنه هرهر نخنده

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728
خیلی خیلی خیلی  داغون شدم بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم. دهنش رو که باز میکنه فهمش معلوم میشه ...

من تازه با همچین پسری تموم کردم داغونم بخاطر خانوادم تموم کردم چون اجازه ندادن باهم باشیم گفتن بیشعوری و بد دهنی بدترین چیزه.. ببخشید استارتر اینجا حرف زدم واقعا دلم گرفته 

❤️😍
تو فکرم همیشه شریک زندگیم دوست داشتم مثل دوست باشه برام کمک کنه به هدفم برسم اخلاق های گیر دادن نداش ...

من تو دنیا از یه اسم بدم میومد شد اسم شوهرم....تاچندسال اول ک اصلا صداش نمیکردم....الان بازبهترم

یه 
من تو دنیا از یه اسم بدم میومد شد اسم شوهرم....تاچندسال اول ک اصلا صداش نمیکردم....الان بازبهترم

واي اينو فكرش نكرده بودم!

من ك عادت دارم تو هر جمله ده بار اسم صدا كنم

همه منو با اين ويژگي ميشناسن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

دقیقا منم از یه اسم بدم میومد که شد اسم همسرم.اخه واقعا اسمش به قیافش نمیاد هرکسی که اسمشو ندونه اصلا باورش نمیشه اسمش اینه😀

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2740
اينجوري خيلي سخته شوهر ي نفر هم هست ميشناسم اينجوريه اونم انقد حرص ميخوره فكر كنم دلش ميخاد بزنه تو ...

بله شاید کسی که شرایطش شبیه من باشه فقط درک کنه که زندگی با ادم بی شعور خیلی سخته 

بخاطر رفتارهای احمقانه ش دخترم ازش متنفره ( دخترم ده سالشه)

یه انتخاب اشتباه باعث تباهی زندگی خودمو بچه هام شده

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

بهم نخندینا باشه باشه یه دل سیر بخندین

یه مرد طلبه میخواستم 

خودمم تو هفت جدمون طلبه نداریم هاع 

فک میکردم راستی و درستی فقط تو طلبه هاست

خدا ترس با معرفت باشه 

خدا اصل موضوع رو فهمید من با کسی ازدواج کردم که از نمازش نمیگزره ولی طلبه نیست و کاملا مخالفع هر از گاهی به شوخی بهش میگم قشنگ بهم میگه خاک تو سرت

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
بله شاید کسی که شرایطش شبیه من باشه فقط درک کنه که زندگی با ادم بی شعور خیلی سخته  بخاطر رفتار ...

تو اشنايي نميشد تشخيص داد؟

دلم میخواد دکتر باشه از نوع ارتوپد قدبلند چهارشونه سبزه چشم و ابرو مشکی خیلیم مهربون و عاشق منم باشه ...

چرا ارتوپد

من تازه با همچین پسری تموم کردم داغونم بخاطر خانوادم تموم کردم چون اجازه ندادن باهم باشیم گفتن بیشعو ...

برو خوشحال باش چون این دو خصلت اگه با کسی باشه درست سدنی نیست باور کن راحت شدی ادم تا اخر عمر مجرد بمونه بهتره تا با ادم بیشعور سرکنه

خدا همه ی رفتگان رو بیامرزه ، پدرم اخلاقش تند بود زباد سربه سرم میذاشت از چاله فرار کردم افتادم تو سیاه چال با اینکه خودم یه شغل خوب داشتم 😞😞😞

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2706