2737
2734

عزیزم خودت باهاش کار کن بچه زیر شش سال بیشتر از یکی دوساعت نباید تلوزیون ببینه. من کلا زیاد نمیزنم تلوزیون برا پسرم. سعی کن خودش سرگرم بشه و بازی کنه

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جم کیدز براش بزار همه برنامه هاش اموزشیه

میزارم عزیزم ولی تبلیغات زیاد داره حوصلش نمیشه بیشتر اموزششم خارجی مثلا میخام رنگارو یاد بگیره 

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
2731
عزیزم خودت باهاش کار کن بچه زیر شش سال بیشتر از یکی دوساعت نباید تلوزیون ببینه. من کلا زیاد نمیزنم ت ...

عزیزم راستش نمتونم سرگرمش کنم کلا یااهنگ گوش میده میرقصه یا جم کیدز میبینه میخام لاقل یه اموزش ببینه خودم تنبلم🤦‍♀️

میزارم عزیزم ولی تبلیغات زیاد داره حوصلش نمیشه بیشتر اموزششم خارجی مثلا میخام رنگارو یاد بگیره 

دختر من فقط جم کیدز نگاه می‌کنه.زبانش خوب میشه عزیزم دختر من الان خیلی چیزا رو معادل انگلیسیشو میدونه

دختر من فقط جم کیدز نگاه می‌کنه.زبانش خوب میشه عزیزم دختر من الان خیلی چیزا رو معادل انگلیسیشو میدون ...

چ خوب ولی خب دختر من نمیگه کلماتشو ممنون عزیزم کاش لاقل یه اموزش فارسی هم داشتن

عزیزم راستش نمتونم سرگرمش کنم کلا یااهنگ گوش میده میرقصه یا جم کیدز میبینه میخام لاقل یه اموزش ببینه ...

چرا نمیتونی؟ لازم نیست که مثل کلاس درس بشینید یاد بدی که. نقاشی بکشید در لوای همون رنگها رو یادش بده. رنگ اسباب بازی هاش رو یادش بده.کلا تلوزیون برا بچه خوب نیست خلاقیتش رو کم میکنه

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
2738