2733
2734
عنوان

لکه های سفید توی گلو

11022 بازدید | 14 پست

چن روز بود حس اینوخ داشتم یه آهک چسبیده ی گلوم هی اب میخوردم ک برم .الان دست کردم تو گلوم ک ببینم چیه یکم کندم دیدم یه چیز سفیده همون مث آهک ته کتری .تو آینه نگا کردم دیدم گلوم کنار لوزه نقطه نقطه سفید هست.کسی میدونه چیه اونا؟؟؟ گلو دردم ندارم

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

شاید از سرما خوردگی و عفونت گلو باشه

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عفونت گلوی چرک خشک کن بخور 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2728
دهنم بود بده یا اون سفیدا؟؟؟

اون سفیدا بوی بد عفونت دارند

و باعث بدبو شدن دهن هم میشن

معمولا باعث گلودرد هم میشن

اگه زیاده باید بری دکتر برات آنتی بیوتیک بنویسه

اگه کم باشه من به صورت مکانیکی درش میارم و بعد با آب نمک ضد عفونی میکنم

اون سفیدا بوی بد عفونت دارند و باعث بدبو شدن دهن هم میشن معمولا باعث گلودرد هم میشن اگه زیاده بای ...

کمه پس منم یبار درارم ببینم چطور میشه.گلو درد ندارم ولی همش حس میکنم یه چی به گلوم چسبیده حس بوی بد هم تو دهنم دارم یکم

کمه پس منم یبار درارم ببینم چطور میشه.گلو درد ندارم ولی همش حس میکنم یه چی به گلوم چسبیده حس بوی بد ...

فقط خیلی مواظب باش با چیزای خطرناک انجام ندی

برای من اکثر اوقات با چند بار منقبض و منبسط کردن اون ناحیه بیرون میاد

2738
کمه پس منم یبار درارم ببینم چطور میشه.گلو درد ندارم ولی همش حس میکنم یه چی به گلوم چسبیده حس بوی بد ...

نه اصلا بهش دست نزن برو دکتر برات دارو میدن دست بزنی ممکنه به لوزه آسیب بزنی ولش کن برو دکتر دارو میدن خوب میشه 

اگه زیاد شه خودت حسش میکنی ناراحتت میکنه خودش در میاد ولی مواضب باش قورتش ندی کثیفه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
شنیدم آب مقطر هم غر غر کنی خوبه براش دیگه از این سفیده درست نمیشه

ممنون عزیزم 😊

اون سفیدا بوی بد عفونت دارند و باعث بدبو شدن دهن هم میشن معمولا باعث گلودرد هم میشن اگه زیاده بای ...

من سینوزیت  دارم و یه چندوقتیه از این لکه ها هم رو لوزن درمیارم🤦‍♀️شما هم سینوزیت دارین ؟و اینکه علاوه بر این لکه ها ورم غده های لنفاوری زیر گلو یا گلودردم دارین؟

من سینوزیت  دارم و یه چندوقتیه از این لکه ها هم رو لوزن درمیارم🤦‍♀️شما هم سینوزیت دارین ؟و این ...

نه من سینوزیت ندارم. بله گلودرد دارم وقتی تخلیه میشه گلودردم خوب میشه. این سفیدکا برای من توی حفره های گلوم گیر میکنن. لکه های روی لوزه رو کاری نمیشه کرد بهتره یه ده روز سفیکسیم بخورید تا از بین بره البته با مشورت پزشک.

2706