2733
2734

سلام مامانا...

من یک پسر شیرخوار ۵ ماه و نیم دارم که از کوچیکی تو ماشین گریه میکرد...الان شدتش خیلی زیاد شده اصلا سوار ماشین میشیم ریسه میر از گریه در حد خفگی و سیاه شدن...هرچی اسباب بازی مورد علاقش..اهنگ های بچگانه گذاشتیم اصلا فایده نداره...حتی گفتیم شاید مال لباس زیاد لباسش رو کم کردیم اما بازم....حتی بخاری رو هم امتحان کردیم روشن بودن و خاموش بودن ولی....

بهم بگید چیکار کنم

اصلا جایی نمیتونیم بریم...😥😥😥😥😔😔😔😔

راستی شیر هم تو ماشین قبلا میخورد اونم الان دیگه نمیخوره

همه بچه هاکه عاشق ماشینن عجیبه حتمایه باتندرفتین ترسیده

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی به روحیات نینیا وارد نیستم ولی احتمالات رو میگم شما بررسی کنین. ممکنه ترس از فضای بسته کوچیک دا ...

چه جوری میشه فهمید؟؟؟اصلا کریر و کالسکه اش هم دوست نداره اونا رو هم ۵ دقیقه بعدش خفن گریه میوقته

ببخشید اصلا اروم نمیگیره

خیلی عجیبه

حتما از ماشین میترسه

اتفاقی افتاده توی ماشین؟ ببین بچه حس ترس نداره مگه اتفاقی افتاده باشه

خوب فکر کن ببین چی شده

اگه حدسم درسته و میترسه به هیییییییچ عنوان سوار ماشین نکنش به اجبار بذار بزرگ شه خودش بخاد

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2706