2733
2734

50 تومن پول دارم بیشتر ندارم . خواهر همسرمه میخوام بد نباشه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول بگو ببینم این خواهر همسر لیاقتشو داره یا نه؟؟تا بگمت

ولی از من ب تو نصیحت ....هیچوقت بیشتر از لیاقتشون بهشون چیزی نده....یا راحت نباش باهاشون...من احمق کلی هدیه دادم ب خواهر شوهرام....ب مادرشوهرم..ب برادرشوهرم و زنش و بچه هاش...یعنی خاک تو سرم...خااااک...ولی کو جواب محبتام.....

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2738
اول بگو ببینم این خواهر همسر لیاقتشو داره یا نه؟؟تا بگمت ولی از من ب تو نصیحت ....هیچوقت بیشتر از ل ...

نه بی لیاقتع

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

من اگه بودم مكعب هوش 

يا هم دالي توپه ميخريدم

حدود ٥٠ تومن ميشه

توي اينترنت سرچ كن ببين خيلي قشنگن و براي هوش بچه ها هم عاليه.

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
نه بی لیاقتع

خت پس کوفتم نگیر..ی چیز خیلی معمولی بگیر....اگه بی لیاقته خرج نکن....من لباس گرفتم بذا پسرش..ب یکتایی خدا رفتم پول قرض کردم ک واس پسرش کادو بگیرم....ولی جوابم بی احترامی بود و بس.....خاااک تو سرش....

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

من برا تولد یک سالگی پسرم استخر توپ ماشین دیوانه کامیون بزرگ کادو اوردن که ارزونترینش ماشین دیوانه بود50ولی خیلی پسرم دوستش داره خیلی استخر توپشم دوست داره ولی خب قیمتش100

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀