2733
2739

سه ماهی میشه ک  زایمان کردم . لاغر شدم . پوستم سبزه شده توبارداری ک تاالان روشن نشد مثل قبل. شکمم ترک برداشته 

شوهرمم زیاد بهم توجه نمیکنه . بیشتر وقتشو با رفیقاش یا کارکردن پرمیکنه 

خیلی ناراحتم

آدمی نیستم هم برم باشوهرم درست حسابی حرف بزنم و مشکلمو بگم . لطفا راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر فکر میکنم این احساسات منفی برمیگرده به درونه خودت اگه دیدت رو نسبت به خودت عوض کنی هم حال خودت بهتر میشه هم اخلاق شوهرت...در کل همش به خودت بستگی داره...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2731

به خودت برس و خودتو تقویت کن اکثر خانوما افسردگی بعد از زایمان میگیرن که به نظرم به خاطر ضعف بدنیشونه...

به ظاهرت حسابی برس

و بعدش با همسرت صحبت کن بگو بعد از بچه دار شدن باید یه تایمی رو به جفتتون اخصاص بده فقط تو و همسرت تنها باشین

ورزش کن ماسک بذار و به خودت برس تا بدونه چیزی ازت کم نشده و به حالت عادی برگرده اگه خودتو دست کم بگیری و چهرت هم افسرده باشه دورتر میشه پس تلاشتو بکن😉

الهی...گاهی...نگاهی...
2738

خب تو باید باش حرف بزنی هرچی باشه واس اون بچه اوردی زحمتشو کشیدی عذاب کشیدی باید قدردان باشه وبهت توجه کنه ن بی توجهی درضمن بعد یمدت دوباره زیباییهات برمیگرده تازس زایمانت هنوز

2706