2737
2739

سلام مامانای عزیز من یه دختر چهارماهه دارم که نارس بدنیا اومد ۳۱ هفته با وزن ۱۱۰۰ گرم الانکه چهارماهشه ۴ کیلوهه خیلی کوچولوهه دکتر میگه خوبه ولی من نگرانم نتونه بشینه یا راه بره از بس ضعیفه کسی تجربه داره بهم بگه نشستن و راه افتادنشون فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منو خواهرم جفتمون بچه هامون نارس بودن

اون 7 ماهه من تو8 ماهگی

بچه نارس به اندازه ای ک باید میمونده باید از سن تولدش کم کنی .خیلی مراقبت میخواد صبوری میخواد زیاد

ان شاء الله میبینی چقدر خوب میشه

پسرمن رفلکس شدیدم داشت وخیلی اذیت شد  رشدش دکترش میگفت خوبه ولی من خیلی عذاب کشیدم

ان شاء الله نی نی شما سلامت باشه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

دوستم داشت ۱ ماه تمام تو اتاق استریل نگهش داشتیم دوتایی. اون خیلی زود بود .

شما زمانی که بچت زودتر دنیا اومدرو کم کن مثلا اگه یکسالگی باید راه بره مال شما ۱ سال و ۴ هفته باید راه بره

خداروشکر
2738

ی شیرای اماده خاجی هست داروخانه ها دارن بگیر پروتینش خیلی زیاده خیلی خوبه

دکترپسرم بهش میداد 80_ 60 سی سی 25 تومن اینطوراس

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

بچه های غیر نارس رو هم نیاید بنشانید. اصلاً و ابدا...زودتر از شش ماهگی ننشون. خوب چرا نگرانی؟ نگرانی بچه از هم سن و سالاش عقب تر بشه؟ انشاا...که نمیشه. ولی اگرم شد عزیزم شما باید پذیرشت رو نسبت به شرایط بچه بالا ببری.

آزمایش مینویسند زیر یک‌سالگی باید بده. اگر دی سه پایین نباشه به امید خدا تا یک‌سالگی راه میوفته. فقط نگاه مثبت. فقط لبخند. فقط شادی. این بچه اینا رو می خواد. ماساژ ورزش نوازش...ایجاد محرک های مختلف. محیط های جدید. کتاب های رنگی. وسایل مختلف. صدا ها و شکلک های زیاد. اول بذار دمر بشه. سینه خیز چهار دستو پا.

به هییییییییییییییچ وجه هم توی کالسکه نذار!

2706