2733
2739
عنوان

شماچیکارمیکنین من یکساله ک ...

161 بازدید | 6 پست

واردفضای مجازی شدم یعنی اینقدچیزیادگرفتم ک واقعابرام مفیدبودن بعد میخوام ایناروتوزندگیم پیاده کنم شوهرم درس کنم نمیشه اون راه خودشومیره چیکارکنم هر روز دعواداریم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود😐

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2731
[QUOTE=82361521]قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود😐[/QUOTEاشپزک دوتاشداش ی شورمیشه ی بی نمک خخخخ

😂😂😂دیدم یکی اومد ضرب المثل گفت رفت، گفتم منم هرچی دارم رو کنم😁😁

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

واقعا بعضى چيزا انگار فقط تئوريش جواب ميده نه عملى

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)