2737
2734
عنوان

دوستانی که سیم کارت گم کردین؟

60 بازدید | 8 پست

فردای همون روز سوزوندینش؟؟؟!! من سه شنبه شب گمش کردم ،فردا میخوام بسوزونمش..رایتله..کجا باید برم بسوزونمش؟؟

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
صبر کن ۴شنبه سوری بندازش تو آتیش😄😄😄😄

باشه 😂😂

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم کجا ولی  توی اولین فرصت بسوزونش.پسرعموم گم کردن سیم کارتش واسش دردسر شد

چه دردسری؟؟!!

چه دردسری؟؟!!

به هوای اینکه یه خط پنج تومنی ارزش دردسر نداره نرفت بسوزونه یکی پیدا کرده بود گذاشته بود تو گوشیش بعد انگار یه دختری رو میخواسته وبابای دختره راضی نمیشده بعد این بااین خط ناشناس تهدیدش میکرده هی یه بار ساعت دو و سه نصف شب زنگ زده بوده گفته بوده مغازتون رو آتیش  زدم بعد یهو دیدم پلیس اومد در خونه عموم😰😰خلاصه کلی دردسر کشید تا ثابت کنه خطش گم شده و کار اون نبوده

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
به هوای اینکه یه خط پنج تومنی ارزش دردسر نداره نرفت بسوزونه یکی پیدا کرده بود گذاشته بود تو گوشیش بع ...

آها مرسی گلم..فردا میسوزونمش..لطف کردی

2738