2737
2734
عنوان

خانواده خسیس من

1607 بازدید | 25 پست

هیچ وقت عادت ندارن شام بپزن حتی اگه گرسنه ات باشه باید یا پنیر بخوری یا تخم مرغ 

نه اینکه وضع مالیشون بد باشه ابدا فقط خسیسن

بعد دو روز از سفر برگشتم رفتم پنیر بخورم مامانم میگه چرا بیرون نخوردی !

دلم میخاد خودمو خفه کنم که سر یه پنیر مسخره هم منته 

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وا این دیگه چه رسمیه حداقل ناهارو بیشتر بپزین واسه شامم بمونه

خدایا نی نی کوچولو حس میکنم تودلمه منتظرم که ببینم یکی ازفرشته هاتو بهم دادی که نه ماه دیگه بیادتوی بغلم
عقدم

اشکال نداره سوالي کرده بدل نگير، بعد ازدواجت هر جور دوس داشتي زندگي کن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

خیلی از والدین همینن من تو عقد بودم خونه بابام رفتم حموم بابام از سر کار اومد بلند جوری که از حموم شنیدم ب مامانم گفت ب ملکه بگو خونه شوهرش بره حموم چرا اومده اینجا حموم می کنه 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
خیلی از والدین همینن من تو عقد بودم خونه بابام رفتم حموم بابام از سر کار اومد بلند جوری که از حموم ش ...

وااااای

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2706