2737
2734
سلام سیمین جون ... من به توصیه پزشکم برای کمر درد از گن بارداری استفاده می‌کنم .... گن ماد گرفتم که خود دکتر بهم معرفی کرد. رفتم دفترش تو خ فاطمی سایز کردم و خریدم .... بد نیست موقع کار کردن و ایستادن کمتر به کمرم فشار میاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کمربند بارداری مارک oppo گرفتم .من درد زیر دل و کشاله ران داشتم که خدارو شکر با بستن مداوم کمربند خیلی بهتر شدم.در ضمن از افتادگی شکم و کمر درد بعد از زایمان هم جلوگیری میکنه
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
2728
2738
سلام میشه راهنمایی کنید چه گن یا کمربندی بهتر هست؟من هم کمر درد دارم هم درد در کشاله ران دارم دکترم گفت شکم بند استفاده کن ولی مارک نگفت .گفت هر چی میخواهی بگیر .......چه مارکی بهتر هست؟
من کمر درد دارم . یعنی تورم اخرین مهره کور رو دارم. سیاتیکم هم می گیره. طوری که 2 هفته اس وقتی راه میرم گریم میگیره از درد. نمی دونم چی کار کنم. دکتر برام لیزر کمر نوشته ولی راستشو بخواین می ترسم برا نینی ضرر داشته باشه.
دکتر زنانم برام گن نوشت به اصرار خودم اما منو ترسوند که ممکنه باعث بشه جلوی خون رسانی رو بگیره . حالا من موندم و این کمر درد. نمی دونم چی کار کنم
2706