2737
2734

قیمه از ناهار مونده 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظهر مهمون داشتیم بقیه غذای ظهرو میخوریم

زرشک پلو با مرغ

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728
شوهرم  اخر شب میاد  ما همیشه خونه مادرم ابگوشت میخوریم

نوش جون.ولی خیلی سنگینه چون بعدش مبخواین بخوابین

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

سوپ رشته 

سرماخوردم مخصوص سرماخورده هاست كه طعمش معلوم نيست چيه 🤣

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
2740
هوا بارونیه زنگ زدم مامانم آش رشته درست کرده 

😋😋😋 به به 

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
یا حسین. من عاشقشم. یا حسین  من رژیمم خواهش میکنم بادمجونم سرخ کن کنارش خواهش میکنم!!

من اينقدر شكمو ام 

همه غذا هارو دلم ميخواد خخخ

😂😂😂😂بادمجون نداریم عزیزم عوضش سیب زمینی زیاد سرخ میکنم

با روح و روان من بازي نكنيد