2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مشکل من متاسفانه کمبود و ضعف اسپرم همسرم هستش

دقیقا مشکل ما هم همینه یکشنبه قراره بره ازمایش بده ببینیم اینهمه دارو مصرف میکنه هرماه افدام میکنیم تاثیری داره یا ن

دقیقا مشکل ما هم همینه یکشنبه قراره بره ازمایش بده ببینیم اینهمه دارو مصرف میکنه هرماه افدام میکنیم ...

الهی که هر چه زودتر نتیجه بگیرید 

همسرتون چه داروهایی مصرف کردن گلم؟

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته

شوهر منم سه ماهه داره دارو مصرف میکنه واقعیت اینه که هزینه ای وی اف هم زیاده و ما تمکن مالی نداریم😔 زورم میاد وام بگیرم و بعدشم ممکنه نگیره و همه چی دود بشه بره هوا😭😭😭

الهی که هر چه زودتر نتیجه بگیرید  همسرتون چه داروهایی مصرف کردن گلم؟

الان طب سنتی میریم..کلی غذاهای گرم مبخوریم..ماهی سمنقور میخوره که میگن 2یا 3ماه جواب میگیرن برای ماه این ماه اگ پری بشم میشه چهارمین ماه

الان طب سنتی میریم..کلی غذاهای گرم مبخوریم..ماهی سمنقور میخوره که میگن 2یا 3ماه جواب میگیرن برای ماه ...

وای جدی؟شنیدم سمنقور عالیه اما سوال کردم‌میگن حلال نیست واقعیت نداره درستع؟

شوهر منم سه ماهه داره دارو مصرف میکنه واقعیت اینه که هزینه ای وی اف هم زیاده و ما تمکن مالی نداریم😔 ...

اره واقعا..کجا میرید دکتر ؟من اخرین بار رفتم رویان گفتن ای یوای.که این طب سنتی معرفی کردن اگ ازش جواب نگیرم مجبورم برم ای یو ای

2706