2737
2739
عنوان

یه لحظه لطفا

636 بازدید | 13 پست

بچه ها هفته پیشما رهبر کلی به زندانی ها عفو داده داداش منم بهش عفو شامل  شده ولی هنوز ازاد نشده.چرا اخه؟😢😢😢😢😢

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مراحل قانونیش طول میکشه حدودا ده روز ....میان بیرون نگران نباش ....اگه فقط حبس بود مجازاتشون ، اگه ج ...

اره فک کنم که جریمه هم داره پس چطور گفته که آزاد میشه

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
ببخشید بدلیل مسائل مالی زندان رفتن؟

نه عزیزم با دوستش که مواد میفروخت گرفتنش ۱۰سال حبس داشت ۱/۵ساله اونجاسن

اره فک کنم که جریمه هم داره پس چطور گفته که آزاد میشه

باید بمونن چند وقت تا جریمه کاملا تموم بشه .هر روز ی مبلغی تعیین کردن برا جریمه ک با هر روز تو زندان موندن اون مبلغ از مبلغ جریمه کم میشه ...عفو رهبری شاید شامل حبسشون شده و جریمه نقدیشون بخشیده نشده اگه اصرار دارید ب زودتر بیرون اومدن میتونین جریمه رو خودتون بریزین حساب در غیر این صورت باید بمونن تا جریمه کامل صاف بشه

2740
باید بمونن چند وقت تا جریمه کاملا تموم بشه .هر روز ی مبلغی تعیین کردن برا جریمه ک با هر روز تو زندان ...

وااااای خدا نه 😢😢😢😢😢😢

باید بمونن چند وقت تا جریمه کاملا تموم بشه .هر روز ی مبلغی تعیین کردن برا جریمه ک با هر روز تو زندان ...

مرسی خانومی که به سوالام ج دادی