2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین روز اشنایی اومدم از رو صندلی پاشم چادرم گیر کرد زیر پام خوردم زمین 😅 در واقع جلوش به زانو در اومدم 

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                
2731

تو جمع خانواده شوهر خاستم بگم طرف ریزش دیواره ریه داره ..گفتم طرف ریزش دهانه رحم داره😀😀😀😀

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2740
وایییی      

😂 سوتی اونم بگم اینکه دیروز واسم یه خرس خریده و یه قلب با یه مجسمه که سر قبر میزارن 😂😂😂 وقتی بهش گفتم کلی باهم دوتایی خندیدیم کلا خاطره انگیز شد دیشب 😆

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                
😂 سوتی اونم بگم اینکه دیروز واسم یه خرس خریده و یه قلب با یه مجسمه که سر قبر میزارن 😂😂😂 وقتی بهش ...

مجسمه سر قبر؟ چطوریه مگه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
مجسمه سر قبر؟ چطوریه مگه

یه فرشتست که دستشو به حالت دعا کردن نگه داشته و کنارش جای شمع داره . اینجا سر قبراشون تو مناسبتا ازین مجسمه ها میبرن