2733
2739

رفتم واس کادوی نامزدم یه کیسه مقوایی بخرم از عطرفروشی بعد ب شوخی ب فروشنده گفتم واس دوس پسرم نمیخوام واس شوهرم میخوام زیاد سوسولیشو نده بعد خندیدم، بعد ی پسر قدبلند   هیکلی با قیافه داغون ک داشت واس دوس  خترش خرس دومتری میخرید برگشت با خنده ب فروشنده دومی گفت حالا فک کرده جنیفر لوپزه، من بدون ارایش رفته بودم☹️

هیچی نگفتم بعد واس بار دومم طوری گفت ک بشنوم خیلییییی دلم شکست بخاطر حرفش... اومدم خونه گریه کردم😭😭😭😭😭😖😖😖😖

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

:(

تو مسئول بیشعوری مردم نیستی، فدای سرت.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه چه چیزیم.گریه کردیا😐

من بودن قطعا جوابشو میدادم 

قطعا

گریه هم به هیچ عنوان 

من همیشه بدون ارلیشم 

دلیلی نداره کسی این حرفا رو بزنه 

مرتیکه عنتر پوفیوز

💚💜You and me together, nothing is better
2731
2738

میگفتی مگه کسی باشما حرف زده ک نمکدون میشی

😒😒😒

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
2706