2733
2739

من ویار ندارم اصلا هفته هفتمم تقریبا

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد

مگه میشه سینه هم اندازه نباشه؟!

سرزمین عجایب

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من. ربط‌اش چیه؟

میگن اگ سینه راست بزرگتر از چپ باشه بچه پسر میشه و اگر چب بزرگتر باشه بچه دختر

تو مطمنی؟؟

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد
مگه میشه سینه هم اندازه نباشه؟! سرزمین عجایب

تو بارداری بزگتر میشه الان من چپم بزرگتره

تو دقت کن از توهم صدرصد هست

تو نت نوشته بود

2738

عزیزم کلا اکثرا اندازه هم نیست چه باردار باشی چه نه.مثلا من چپ دستم همیشه سینه چپم بزرگتر بوده تاحالا .الانم همینطوره و برعکس راست دستهاراستشون بزرگترا بخاطر فعالیت بیشتر اون سمت از بدن.

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
من. الکیه. هنوزم همون یکی یه کوچولو خیییلی کم بزرگتر مونده😂😂

واقعن راستت بزرگتر شده بود؟

عزیزم کلا اکثرا اندازه هم نیست چه باردار باشی چه نه.مثلا من چپ دستم همیشه سینه چپم بزرگتر بوده تاحال ...

عززززیزم مال من اصلا نبود

مگه میشه سینه هم اندازه نباشه؟! سرزمین عجایب

تو چپت  الان بزرگتر نیس بچت دختره؟

عززززیزم مال من اصلا نبود

نمیدونم چی بگم والا من براگ سوال بود قبل بارداریم که چرا یکیش بزرگتره از دکترم پرسیدم از بهداشتم پرسیدم گفت اکثرا همه همینطورن و یکیش بزرگتره

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
واقعن راستت بزرگتر شده بود؟

بله خیلی هم مشهود بود تادشیر دهی هم همینجور بود بعد از شیردهی خوب شد ولی یه کوچولو مونده هنوز اثرش. بچم هم پسر بود ربطی نداره. منم از ادل تا اخرش حتی یک روز هم ویار نداشتم. ولی تجربه ثابت کرد اینا همش محض سرگرمیه چون من همه علائم و تست حلقه و کلم بنفش  و ‌.... همش مال من دختر بود اما بچم پسر شد

الهی به امید خودت...  
2706