2737
2734
عنوان

چرا همه دخترا بابایی اند😭

3296 بازدید | 98 پست

سلام خوبین .آخه چرا همه دخترا بابایی اند😭

این همه زحمت میکشم اخر باباشو میبینه اصن منو نمیخاد 

الان ده ماهشه .کلی دلم گرفت نشستم گریه کردم.

رفتیم خونه مادرشوهرم اینا از بس رفت بغل باباش و منو تحویل نمیگرفت . همه گفتن واای اصن نمیره پیش مامانش .فقط عاشق باباشه.کلی دلم گرفت😭😢

چیکار کنم  😢دلم خیلی گرفت خیلی 

اصلا منو دوسنداره اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتررر بابا ول کن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738

پس چرا من اصلا بابایی نیستم ☹☹☹

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

دختر من هرکی میبینه میگن  باباش زاییدش از اول همین بوده هنوزم اینه جرات ندارم بش بگم تو گوشیو برمیداره میزنگه باباش ک مامان دعوا زد 🤪بجا دعوا کرد

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!

منم رو بابام خیلی حساسم.تاحدی که ببینم بامامانم دارن یه گوشه حرف میزنن میرم دقیقا وسطشون زوری میشینم.مامانم ازخنده روده بر میشه.بهم میگه هوو😁

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2706