2733
2739
عنوان

از شوهرم انتظار نداشتم

746 بازدید | 25 پست

با شوهرم گوشیامونو عوض کردیم .بعد تو گوشی شوهرم ریکاوری عکس و فیلم هست اونو زدم همه عکست و فیلمهای قبلیشو برگرداند،همش پر بود از فیلم های پور ن ،تو تاریخچه کرومش رو هم دیدیم همه سابقه اش فقط جستجوی راجب،س ک س بود ،خیلی اعصابم خرد شد واقعا نسبت به رابطه خیلی سرد شدم نمیدونم چکار کنم🙁

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی

شاید دنبال تنوع با رابطه با شما باشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید دنبال تنوع با رابطه با شما باشه

یعنی میخاداز اون فیلما الگو بگیره

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی

من خودم دوس دارم ی وقتایی نگاه کنم ولی خودمو سرگرم چیز دیگه میکنم  از فکرش بیام بیرون 

ولی شوهرم شدیدا بدش میا 

مثلا ی وقتایی فیلم خارجی میبینیم صحنهوهای بدشو شوخرم ردش میکنه من میگم ا ردش نکننن 

حالا تو ب رو شوهرت نیار

2738
یه برنامه است

میشه معرفیش کنی😢من ی فیلمی از بابابزرگ مرحومم داشتم هرکاری کردم نتونستم برش گردونم لطفا بگو برش گردونم کلی کمکت میکنم

امیدوارمن مشکلتم حل بشه.زیادحساس نشو مردا خیلی کنجکاون نیگا میکنن

من خودم دوس دارم ی وقتایی نگاه کنم ولی خودمو سرگرم چیز دیگه میکنم  از فکرش بیام بیرون  ول ...

میدونین شوهرم کارش تو یه شهر دیگه است میترسم خدایی نکرده به راه بد کشیده بشه

نمیددنم والا هرکسی دلیلی برا کارش داره یا عادت کرده یا با ای فیلما ارضا میشه یا میخواد یاد بگیره 

من اکه دلم میخوا نگاه کنم با ای ک بدم میادا ولی  ذهنم میره سمتش ک نگاه کنم ببینم چ میکنن یاد بگیرم 

ببخشید 

گاهی وقتا ادمیه دیگه

میشه معرفیش کنی😢من ی فیلمی از بابابزرگ مرحومم داشتم هرکاری کردم نتونستم برش گردونم لطفا بگو برش گرد ...

اسمش ریکاوری فوق حرفه ای است الان عکس برنامرم میدم

شاید،،،،،یکم مثبت فکرکنیم،،،،،،البته من با این کار مخالفم،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706