2733
2734

سلام بچه ها خوبید من خوب نیستم 

نمیدونم چیشد یهو افتادم به لک بینی خون سیاه ازم اومد تروخدا برام دعا کنید بچم چیزیش نشه 😭من به دعاهاتون نیاز دارم 

حالم خوب نیست 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

دارم میرم بیمارستان فقط دعا کنید بچم سلامت باشه من خیلی تو بارداریم سختی و استرس کشیدم 

بچمم تکون نمیخوره حالم بده ای خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران‌ نباش ان شالله چیزی‌نیس 

لک‌سیاه  نشونه زایمانه 

بسلامتی نی نی رو بغلت میگیری ان شالله 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
نگران‌ نباش ان شالله چیزی‌نیس  لک‌سیاه  نشونه زایمانه  بسلامتی نی نی رو بغلت میگیری ...

وای زوده حالم بده میترسم دعام کن دعام کن تروخدا

استرس خودش از همه چی بدتره زودتر برو ایشاله چیزی نیست کار سنگین انجام دادی؟راه رفتی چه کاری کردی؟

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
استرس خودش از همه چی بدتره زودتر برو ایشاله چیزی نیست کار سنگین انجام دادی؟راه رفتی چه کاری کردی؟

شوهرم داشت وسایل اتاقو جابه جا میکرد منم میگفتم و چیو چجوری بذار فقط یکم جارو برقی کشیدم 

2738
شوهرم داشت وسایل اتاقو جابه جا میکرد منم میگفتم و چیو چجوری بذار فقط یکم جارو برقی کشیدم 

استرس نداشته باش برو بهت میگن خبری باید استراحت کنی.هر چی خدا بخاد همون میشه بچه الانم دنیا بیاد مشکلی نداره مطمعن باش.

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
استرس نداشته باش برو بهت میگن خبری باید استراحت کنی.هر چی خدا بخاد همون میشه بچه الانم دنیا بیاد مشک ...

دست خودم نیست تو خودتم مادری میدونی حالم چجوریه مطمعنم من خیلی داغونم تگوناش کمه نگرانم کرده 

دست خودم نیست تو خودتم مادری میدونی حالم چجوریه مطمعنم من خیلی داغونم تگوناش کمه نگرانم کرده 

خدا بزرگه.برات صلوات میفرستم.

خانمی رفتی چیشد؟