2733
2739

۵ماه پیش جنین ۴ماهمو مجبور به سقط شدم 

همون وقع که فهمیدم باردارم به فاصله یک هفته یکی ز دوستامم باردار شد الان عکس نی نی شو گذاته که سه روز پیش زایمان کرده 

خیلی دلم خواس😔 اگه پسر منم موندی بود تاحالا دنیا اومده ود 

دوماه پیش دوبار باردرشدم که و هفته۷سقط شد

خیییلی غصه امه😔

از هیچکی هیچی بعید نیس    حتی کسی که همین الان از ذهنت گذشت      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی بگردم... علت سقط مشخص نیس؟

خداکنه یه نی نی سالم بیاد تو دلت و دوباره انرژی بگیری و نه ماهتو سر برسونی 😳😘

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

جای من بودی چیکار میکردی عزیزم

منودوستمم همزمان باردار شدیم یه ماه بعد جاریم ودختربرادرشوهرمم باردارشدن دوماه بعد دخترخالم باردارشد

ولی من۱۹هفته سقط کردم اوناهمشون زایمان کردن 

اگه بچه منم میموند الان ۸ماهش بود

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2738

خیلی سخته عزیزم از خدا میخوام به زودی باردار بشی و این دفعه بچتو تو آغوش بگیری منم یه بار سقط داشتم میدونم خیلی سخته آدم هرکیو میبینه ک بارداره یا نوزاد داره بی اختیار اشکاش جاری میشه انگار یه چیزی از وجودتو گم کردی ناقصی خیلی سختهههه😭😭😭😭😭

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

چی بگم 😥😥😥😥

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706