2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین حلوا میتی خیلی عالیه حلوای گرمیه واسه بارداریه

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
2738
یکی نوشته بود پیاز درمانی  امتحان کردی؟

واس کسی ک سابقه پرولاکتین داره خوب نیست

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
نتیجه داد میشه بگی

چکاب رفتی سونو پاپ اسمیر تیروئید پرولاکتین؟

شوهرت چی؟

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بزار پیداش کنم الان میذارم برات 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
یه چکاب برو از نظر تیزویید و هورمونای جنسی چک کن مخصوصا اگه موی زائد داری و همینطور یه سونو روز ۱۳-۱ ...

همشو انجام دادیم فقط تیروئید داشتم ک ۳ ماه دارو مصرف کردم الان نرماله بقیه چیزا خوبن و مشکلی نیس 

زندگیم دخترم😍

من طب سنتی رو خیلی قبول دارم اما زمان لازمه که تو زمینه ی بارداری هرماه پریود شدن بیشتر استرس وارد میکنه و راحت نیست تحمل زمان

به نطرم آی یو ای کن خیلی سریع تر جواب میگیری

بیشتر از اینکه پیگیر باشی زودتر باردار شی پیگیر شو دلیلش چیه و سریعتر مشکلو حل کن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706