2737
2739

خوب عزیزم بلیط استامبوله مگه لباس مباسه که ارزون میخای  مسافرت داخلی بروک

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا واجب نیست توو این شرایط شوهرتو توو منگنه بزاری برید سواحل خلیج فارس 

جان؟

اونجا هم گرونه؟ چش

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2738
از تهران میخوام برم.خب این بلیط های لحظه آخری که میگن چی؟

خوب اونا لحظه اخرین.فوقش چهار پنج روز مونده به سفر اعلام میکنن .نه الان واسه عید

عیدم فکر نکنم اصلا جزو لحظه اخری و آف بزارنش

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

بلیط لحظه آخری اون هم توی این گرونی بلیط ها وجود نداره.به نظر من هم بیخیال سفر استانبول شو همین کیش و شمال خودمون از همه جا بهتره.البته فکر نمیکم بلیط هواپیماهای داخلی هم خیلی ارزون تر باشه.شاید بهتره باشه فکر مسافرت با ماشین باشی تا با هواپیما.

ولی اگر سفر خارجی خواستی بری و پولش برات مهم نبود (پرواز خارجی خوب) برو از علی بابا بخر ولی اگر سفرهای داخلی خواستی بری، آی چارتر از همه ارزون تر هست.ما شرکت مون از این دو تا سایت خرید میکنن

2706