2733
2734
عنوان

به یک تازه مادر کمک کنید!!!🙏🙏🙏🙏

117 بازدید | 22 پست

بچه ها من چند تا سوال دارم خواهشا بهم بگید خواهشااااا

اول اینکه نوزادم تو خواب یهو با گریه از خواب میپره؛ انگار چیزیش شده باشه و باید دوباره خوابوندش، این دلیلش چیه؟خواب میبینه؟میگم نکنه خدای نکرده رفلاکس باشه یهو شیر برمیگرده مریش میسوزه؟😭

دوم اینکه شیر خودمو بهش میدم اولش شیرم زیاد میاد نمیتونه قورت بده، چیکارش کنم؟گریه میکنه مجبور میشه با شیشه بهش شیرخشک بدم😭

سوم اینکه بالا آوردن شیر بده؟شیر میخوره بعد یهو یک سومشو بالا میاره😭

چهارم اینکه هروقت بچه شیر خواست باید بهش بدیم؟یا باید از روی ساعت و با میزان مشخص باشه؟من حس میکنم بچم زیاد میخواد! البته خوب بخشیش هم بالا میاره ولی خب میگم مضر نباشه ؟😭

تورو خدا بهم بگید...وقت دکتر اطفال هم گرفتم واسه ششم تا اون موقع من کلی سوال دارم😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی سی‌نت خیلی پره ی کم بدوشش تا از اون شدت فشارش کم بشه. بعد شیر حتما آروق بچت رو بگیر. برای برنگشتن شیر تو مری زیر سرش رو ی کم بلند کن که سرش بالاتر از بدنش قرار بگیره

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

فعلاک نوزاده هر2ساعت بایدشیربدی...هروقت گریه میکنه دلیل برگرسنگی..معمولا دل پیچه دارن گریه میکنن...هروقتم شیر خورد حتماحتما آروغشو بگیر.همون باعث میشه شیربالابیاره...شکمشو دورانی ماساژبده.. ممکنه بخاطردل پیچه ازخواب بپره.

عزیزم منم پسرم 20 روزشه خیلی بیقراری میکنه ولی شیر بالا نمیاره حتما پسرتو ببردکتر چون ممکنه خدایی نکرده رفلاکس داشته باشه بعدم از رو ساعت شیر به پسرت نده هروقت حس کردی گرسنشه شیر بهش بده!

راستی پسرت چن وقتشه؟؟

نوشتم نامه ای با برگ گندم فراموشم نکن با حرف مردم
2738

ازین تشک های ضد رفلاکس براش بگیر و بعد هربار شیر دادن اروغشو بگیر حتما .اینکه بالا میاره شیر اضافیه 

دختر منم تا ۲ ماه اینطور بود چون معدشون کوچولوه

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

همه بچه ها تو خواب میترسن یا نفس نفس میزنن ک نگران کننده نیست وقتی میخوابه کنارش قران بزار و ایه الکرسی بخون دیگه نمیترسه وقتی شیر خورد اروقشو حتما بگیر پسر من تا پنج ماهگیش بالا اورد دکتر گفت چیز مهمی نیست بچه تا یکی دو ماه زیاد شیر میخوره اینم طبیعیه زیادم جیش و پی پی میکنه بعد یکی دوماه همچی نرمال میشه برا شیر دادن سعی کن با دوتا انگشتت جریان شیرتو کنترل کنی شیر کمتری تو دهن نوزاد میاد با دکترت صحبت کن ولی زیاد استرس بخرج نده شیرت خشک میشه  

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
تشکش ضد رفلاکسه اتفاقا

منم شیرم خیلی زیاده وقتی سینمو در میارم که بهش بدم شیرم با فشار بیرون میاد ولی هربار که بهش میدم اول یه کم شیرمو میدوشم بعد میزارم تو دهنش که راحت بتونه قورت بده

نوشتم نامه ای با برگ گندم فراموشم نکن با حرف مردم
2706