2733
2734

سلام دوستان دخترم ۸سالشه در حالت عادی ام خیلی زود به زود جیشش میگیره اما مرتب میره دستشویی شب قبل از خواب هم میره دستشویی اما بازم تشکش رو خیس میکنه چون خواب سنگینی داره نصف شب بلند نمیشه بره دستشویی خیلی اعصابم خرده باهاش نه مسافرتی میتونم برم از ترس اینکه مبادا خونه فامیل جیش کنه خونه خودم بااینکه هر یکی دوماه یه بار فرش اتاقشم میشورم بازم همیشه خونه هام بو میده کسی تو این زمینه تجربه ای داشته با بچه اش که درمان شده باشه ؟؟چیکار کردین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر بردی؟منم دخترم ۸سالشه این مشکلو نداره ولی خود من زود به زود میرم دستشویی.از ۶ عصر به بعد بهش مایعات نده چای و ابمیوه و اینا.دعواشم نکن بش محبت کن عزیزم.و اخر سرم نگران نباش من یه پسردایی دارم ۱۴ ۱۵ سالش بود شب ادراری داشت بزرگ شد خوب شد

2728
دکتر بردی؟منم دخترم ۸سالشه این مشکلو نداره ولی خود من زود به زود میرم دستشویی.از ۶ عصر به بعد بهش ما ...

نه عزیزم دکتر نبردم میترسم ببرم خواهر برادراش مسخرش کنن بدتر بشه بعدم پیش دکتر چی باید ببرم ؟؟

اونکه آره داشتیم از این موارد ولی چاره اش ؟؟

دکتر ببر 

یا مشاور .استرس یا نگرانی خاصی نداره؟

میدونم خیلی سخته ولی دعواش نکن اون خودش به اندازه کافی خجالت میکشه طفلک

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2740

عزیزم پسر منم همین طور بود..فقط ببرش دکتر متخصص کودکان..پسرمن که با یه نسخه خوب شد

البته پسر من لوزه هاش هم بزرگه که تابستان ان شاالله عمل میکنه..اما دکتر گفت بزرگی لوزه هم باعث شب ادراری میشه..

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱
نه عزیزم دکتر نبردم میترسم ببرم خواهر برادراش مسخرش کنن بدتر بشه بعدم پیش دکتر چی باید ببرم ؟؟

بدون اینکه کسی بفهمه ببرش عزیزم.گناه داره خودشم خجالت میکشه الان.متخصص کودکان ببر.دارو میده کنترل میشه.و جلوی کسی هم نگو مشکلشو.اعتماد به نفسش میاد پایین.خیلی حساسن دخترا تو این سن.درضمن فرش چرا میشوری پلاستیک بنداز زیرش که فرشت کثیف نشه و بو بده

عزیزم خیلی چیزا باعث شب ادراری کودک میشه حتی کم خونی..من که پسرمو بردم دکتر ..اول دکتر براش آزمایش ادرار و خون نوشت و بعد از جواب آزمایش بهش دارو داد..توصیه میکنم که خود درمانی براش انجام نده.

جدی؟؟نه تا حالا که لوزه نداشته 

خدارو شکر.

ببرش دکتر ،آزمایش و بعد بهش دارو میده ..چیز مهمی نیس..خود درمانی براش انجام نده لطفا

2706