2737
2734
عنوان

کسایی ک اعتقادات قوی دارن میشه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 36 پست

من با گوش دادن به سخنرانی های رائفی پور و پناهیان ابهاماتم رفع شد و ایمانم بیشتر شد کم کم داشتم کافر میشدم😔

باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر، همین که ازاین وضعیت ناراضی هستی و عذاب وجدان داری و دنبال راهی واسه نزدیک شدن به خدا هستی نشون میده که خدا خیییلییییی دوست داره و میخواد بری سمتش و این یعنی توفیق هدایت نصیبت شده...با توکل و اراده قوی شیطان و شکست بده.درشروع نمازتو حتی شده روزی فقط ۲رکعت بخون کم کم به جایی میرسی که ۱۷ رکعت و میخونی. یه دفعه نخواه تغییر کنی آهسته ولی پیوسته پیش برو...

2731
امضات لایک داره به اندازه وصعت دنیا👍👍👍👍👍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ومتاسفانه خنده دار

ممنون عزیزم😙

آره واقعا متاسفانه خنده دار😆😄

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂