2733
2739
عنوان

پرستاران😍

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 26 پست
هیچ پرستاری اینکارو نمیکنه‌ و اگه بد خلقی کرد بدونید حتما دلیلی داره مثال میزنم من برای یه بیمار انژ ...

عزیزم وقتی شغل پرستاری را انتخاب کردید یعنی پذیرفتید سختی داره چون با بیماری که درد میکشه سرکار دارید

اینکه میگید هیچ پرستاری اغراق خیلی بزرگیه حال من خیلی خراب بود اصلا متوجه اطرافم نبودم خواستم از پله ای بالا برم ناخواسته دست پرستار همراهم را گرفتم وخیلی بی ادبانه سرم داد زد که لباسم را کثیف کردی و..

موقع زایمانم یه ماما تازه کاربود نمیدونستم ماماست چند بار پرستار صداش کردم انگار توهین بزرگی بهش کردم وبهش برخورد 

اگر بیمار هم شکایت میکرد مسلما اوضاع بهتر میشد 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وقتی شغل پرستاری را انتخاب کردید یعنی پذیرفتید سختی داره چون با بیماری که درد میکشه سرکار داری ...

البته که بد و خوب توی هر قشری هست قبول دارم😊نباید میگفتم هیچ پرستاری درسته😍

2728
معلم هاي بيچاره از هيچ كدوم از اين مزايا برخوردار نيستن ولي باز اكثرا وجدان كاري دارن. استارجان ...

اتفاقا معلم ها خیلی مزایادارن که ازسرشونم زیادیه مگه چیکارمیکنن خیلیم به سرشون زیاده

واقعا ساده ترین شغل معلمیه همش بیکاروتعطیلن!

درمقابل منم جبهه نگیریدمن نه معلمم نه پرستار واقعیتوگفتم فقط

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
اول بهت بگم‌عزیزم‌پرستاران هم از این مزایا برخوردار نیستن که البته مزایای معلمین خیلی بیشتره حتی دو ...

خیلی درست وکامل گفتی واقعا موافقم 👍

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
اتفاقا معلم ها خیلی مزایادارن که ازسرشونم زیادیه مگه چیکارمیکنن خیلیم به سرشون زیاده واقعا ساده تری ...

دقیقا به خدا همیشه هم خودشونو با پرستارا مقایسه میکنن نه شبکاری دارن نه شیفت فشرده همه تعطیلات تعطیبن و...میگن چرا حقوق پرستارا اونقده برا ما اینقده تازه نه که حقوق پرستارا رو به موقع و کامل میدننننننن

2738
دقیقا به خدا همیشه هم خودشونو با پرستارا مقایسه میکنن نه شبکاری دارن نه شیفت فشرده همه تعطیلات تعطیب ...

عشقم پرستاری اصلا با معلمی قابل قیاس نیس..معلما از بس شنیدن ک معلمی اسونه میخوان با این حرفا مثلا کمی جبهه گیری کنن😀

معلمی شغل انبیاس و من دست تک تکشون میبوسم چون هرکدومشون چراغ راه علم من بودن..ولی از این مدیر مدرسه ها نمیگذرم دیدم ک از روی تعصبات جاهالانه و احمقانه بخاطر یه تل سر دانش اموز سطح بالای دبیرستان رو خوار و خفیف میکردن...خدا ازشون نگذره الهی

هیچ پرستاری اینکارو نمیکنه‌ و اگه بد خلقی کرد بدونید حتما دلیلی داره مثال میزنم من برای یه بیمار انژ ...

خیلی خوب توضیح دادید واقعا همینه... راستی من از تاپیکت خوشم اومد ب نظرم اگ همه اون مزایایی ک بدن خیلی خوب میشههههه😍😍😍 بلیطای هواپیما هزینه هتل و کادو تولد عالیه دیگ💜💜