2733
2739

اینکه میگن سینه رگ میکنه برا شما چندبار در روز اتفاق میوفته؟ چقدر زمان میبره تا دوباره سینه پر شه شما؟ اخه بچه شیر میخوره سینه خالی میشه دوباره یک الی دوساعت دیگه بچه شیر میخواد  برا هر یک الی دوساعت بعدی که بچه شیر میخواد برای شما تو این فاصله دوباره پر میشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همون لحظه که مک میزنه باید رگ کنه و بچه به نفس نفس بیوفته من سر بچه دومم همین طوری بودم سر اولی نه طول میکشید تا پر بشه بعدم سر ریز میکر  خالی میشد

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

عزیزم واسه من تو هر بار شیردهی بچه یک سینه رو کامل میخورد و سیر میشد و سری بعد سینه بعدی....تو این فاصله سینه هم که قبلا خالی شده کامل پر میشه.....تازه تو هر شیردهی دو تا سینه رو هم که بچه کامل تخلیه کنه بازم بعد از یک و نیم تا دو ساعت پر میشه...و رگ کردن سینه همیشه کامل مشهود نیست دلیل نمیشه اگه سینه شما رگ نکنه پس شیر نداری....واسه من رگ کردن بیشتر واسه دو ماه اول شیر دهی بود.بعدا سینه هام رگ میکرد ولی من کمتر متوجه میشدم.و دو سال کامل هم شیر دادم

نگران حرفهای مردم نباش.خدا پرونده ای را که مردم مینویسند نمیخواند😊😊
2740
توروخدا برامنم دعا کنیدشیربرانینیم داشته باشم بچه اولم شیرخشکی بود اصلا این حالت ها روتجربه نکردم

منم بچه اولم شیر خشکی بود ولی بچه دوم شیر خودم رو دادم.کافیه فقط به خودت مطمئن باشی که میتونی و اینو مدام با خودم تکرار میکردم خدا بین مادرها هیچ فرقی نمیزاره و تو سینه همه شیر هست

خدا از زبونت بشنوه عزیزم

خیالت راحت....تو کل بارداری فقط تو ذهنت مجسم کن داری به نی نی شیر میدی....بد هم اصصصصلا تاکید میکنم اصلا شیشه به نی نی نده....روزهای اول فکر میکنی شیرت کمه به حرف هیچکس گوش نکن.معده نی نی تا یکماه اندازه داخل یک گردو هست پس شیر داری مگه ماه اول چقدر شیر میخواد طفلی....فقط خودت رو تقویت کن.هر روز دوش اب گرم بگیر و حتی حوله رو با اتو کمی گرم کن و روی سینه هات بزار و هر چی نی نی میک بزنه شیر هم جاری میشه.من اکثرا شبهای اول لباسم و تشکم از شیر خیس میشد.....با وجودی که بچه اول شیر خشکی بود همه میگفتن شیر نداری ولی من از خدا خواستم و گفتم خدای من خودت در قرآن گفتی روزی بچه رو قبل از اینکه دنیا بیاد تو سینه مادرش قرار دادم پس من از تو نامید نمیشم.تو هم میتونی عزیزم شک نکن

خیالت راحت....تو کل بارداری فقط تو ذهنت مجسم کن داری به نی نی شیر میدی....بد هم اصصصصلا تاکید میکنم ...

مرسی عزیزم حرفات خیلی امیدوارم کردن

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷