2733
2739

خیلی بچه ی خوبیه همه در موردش اینو میگن. ولی رفتاراش اذیتم میکنه با وجود اینکه رفتاراش عادیه مثلا یکم نق زدن یا پریدن رو تخت خواب، خیلی حرصی میشم دست خودم نیست یا اینکه تو ماشین همش بهونه اینو اونو میگیره، همش دوس دارم رفتاراش بزرگانه باشه، پنج سالش هست کاش یکم بخودم بیام 

عشقم فقط پسر کوچولوم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوب بخودت بیا دیگه. به این فکز کن که بابا بخدا اون بچه اگر دست خودش بود عمرا اگر همچین مادری رو انتخاب می‌کرد 

بچها جونم لطفا برای سلامتی همه مامانای باردار و فینگیلی هاشون دعا کنین برای من و فینگیلیم هم دعا کنین💝😘😍🙏
2738
بعد دعواش میکنم سرش داد میزنم حس میکنم رفتارم خیلی پر از تنفره باهاش 

ذهنت درگیره 

یکم به آرامش برسی متوجه میشی که تمام شرینیه بچه داشتن به همیناست

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

عزیزم متاسفانه ما مامانا صبرمون کم شده ... بچه ها گناهی ندارن باید بچگی کنن .... رو خودت خیلی کار کن ... هر وقت عصبی میشی تا چند ثانیه مکث کن که حرفی بهش نزنی بعدش خودت اروم میشی ... به این فک کن که به زودی انشالله بزرگ میشه و دلت برای کودکیش تنگ میشه . نا گفته نماند من خودمم نسبت به رفتار بچه هام زود واکنش نشون میدم و عصبی میشم که این برای ایندشون خییییلی بد 

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟
2706