2733
2734
اما از دید من طلاق راه خوبی نیس...اگر همسرشما اومد و اعتراف کرد و پشیمان بود میشه بخشید و زندگی کرد. ...

منم اگر شوهرم پشیمون بشه یا حتی باز بیاد سمتم میبیخشم و با قدرت نفر سومو حذف میکنم 

اما اون اصلا نه باهام حرف میزنه نه میزاره نزدیکش شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره واقعا .میخوام تمام تلاشمو کنم  اما خیلی خورد شدم. عزیزم اینکه گفتی احتمال هر کادی هس منطو ...

منطورم اینه ممکنه الکی شکاکت کنه. خونه نیاد. خوردت کنه. الکی جلوت با یک زن دیگه حرف بزنه تا تو سرد بشی.اعصابتو بهم بریزه. کاری کنه که بهت بگن ناراحتی ای چیزی داری. مثلا ممکنه بگه توهم زدی. و اینا. تو خیلی حواستو جمع کن که گول هیچیو نخوریو با لبخندت بتونی حرصشو دربیاری

منطورم اینه ممکنه الکی شکاکت کنه. خونه نیاد. خوردت کنه. الکی جلوت با یک زن دیگه حرف بزنه تا تو سرد ب ...

اره امروز که داشت حرفای بد میزد بهم منم فقط لبخند میزدم بهس و ارامش کاملمو حفظ کردم اونم حرصش ررامده بود ..

2738
منم اگر شوهرم پشیمون بشه یا حتی باز بیاد سمتم میبیخشم و با قدرت نفر سومو حذف میکنم  اما اون اص ...

شوهر شما بالأخره میفهمه ک هیچ کس شما نمیشه و برمیگرده نفر سوم زندگی شما گذری ان ب شوهرتون فرصت بدید تا با ادامه ب اینکارش قدرشمارو بیشتر بدونه 

اما از دید من طلاق راه خوبی نیس...اگر همسرشما اومد و اعتراف کرد و پشیمان بود میشه بخشید و زندگی کرد. ...

تاوقتی ازدواج نکردی همه چی بنظرت یه جور دیگست عشق آدم جون آدمه مگ میشه تقسیمش کرد هرشب ک کنارت میخوابه میتونی فک کنی این دستا به کس دیگه ایم خورده اگ اره ک نمیدونی عشق چیه

تاوقتی ازدواج نکردی همه چی بنظرت یه جور دیگست عشق آدم جون آدمه مگ میشه تقسیمش کرد هرشب ک کنارت میخوا ...

واقعا دقیقا همش همین تو ذهنم میاد 

منو پسیزنه یکی دیگرو بغل میکنه واقعا قلبم تیکه تیکه میشه

خیلی سخته تورو پس بزنه یکی دیگرو بغل کنه

مرد خا هوس بازن شما میخای بخاطر هوس زندگیتو خراب کنی؟گیرم ک طلاق گرفتی میخای چ کنی؟چرا اجازه میدی سهمتو بدزدن؟؟؟ شوهرت حقته از حقت نگذر گلم 

مرد خا هوس بازن شما میخای بخاطر هوس زندگیتو خراب کنی؟گیرم ک طلاق گرفتی میخای چ کنی؟چرا اجازه میدی سه ...

نه نمیگذرم از زندگیم 

ولی باید شوهرمو شرمنده خودم کنم

شوهرم خیلی پرو و وقیح هس

2706