2737
2739
عنوان

حس میکنم افسردگی دارم

145 بازدید | 23 پست

سلام خانومای عزیز نی نی سایتی

اینجا کسی هست که با افسردگی و علائمش اشنا باشه؟

من نوزده سالمه ولی متاسفانه نسبت به سنم حس میکنم خیلی بی اشتیاقم. کلا هیچ چیزی بهم شور و نشاط نمیده.

کنکور دارم ولی اصلا انگیزه ندارم. با اینکه تا دوسال پیش همیشه شاگرد اول بودم. 

خوراکم زیاده خوابم زیاده. همش احساس خستگی دارم.

همش یه جا دراز میکشم و تو سایت ها و وبلاگ ها میگردم.

کلا هیچی حالمو خوب نمیکنه.

خانوما لطفاااا اگه کسی میدونه درمانش چطوره بهم کمک کنه. دکتر نمیخام برم. چون همش باید قرص شیمیایی بخورم.

دوس دارم خودم خودمو درمان کنم. لطفا اگه کسی میدونه یا قبلا سابقه اشو داشته بیاد درمورد این بیماری و راه های درمانش توضیح بده.

خیلی خیلی ممنونم از همتون

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  

عزیزم درمان افسردگی در مراحل اولیه با قرص نیست! ابتدا پیش روانشناس میری بعد اون اگر صلاح دید ارجاعت میده روانپزشک و روانپزشک اگر صلاح دید بهت قرص میده! 

عجالتا ب روانشناس مراجعه کنید ماهی یکبار تا پیشش حرف بزنید اون میفهمه ریشه از کجاست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این کشور تا یه حدیش اصلا استاندارده یعنی کسی نداشت باید شک کنی.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2731
حس خیلی بدیه من کلا علاقمو به همه چی از دست دادم‌یک جورایی خنثی شدم اعتماد به نفس خیلی پایین سردردای ...

دقیقا عین من

شما راهی برا درمانش داری؟

2738

اگه روانپزشک تجویز دارو بده لازم نیست همیشه بخوری من ۶ ماه خوردم حالم از این رو به اون رو شد .توصیه میکنم کلاسای ورزش هم حتما بری .من زندگیم به دو بخش تبدیل شده یکی قبل دارو یکی بعدش .مثل کم بینایی که عینک میزنه دنیا برام عوض شد.چرا از دارو فراری هستیم ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

عزیزم بی انگیزگی و بی هدف بودن مهمترین علامتشه برا تو زوده . باید تنبلی رو بذاری کنار هر جوری شده ی لیست از کارهای مفید تعریف کنی و هر روز انجام بدی . کلاس ورزش حتما برو . کلاس هنر برو . استفاده از موبایل و کامپیوتر و نت رو کم کن . کارهایی که حالت رو خوب میکنه رو پیدا کن . مثلا حمام کردن . گوش دادن به موسیقی و ... از همه افکار و آدمها و هر چیزی که بهت انرژی منفی میده دوری کن 

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷
اگه روانپزشک تجویز دارو بده لازم نیست همیشه بخوری من ۶ ماه خوردم حالم از این رو به اون رو شد .توصیه ...

نمیدونم حس میکنم عوارضش زیاده

2706