2737
2734

بسم الله الرحمن الرحیم

منتظران نی نی که میخوان با روش های سنتی باردار بشن بیایید داخل تا باهم و در کنار هم از تجربیات هم استفاده کنیم و با امید به خدا این روزها رو سپری کنیم ان شاءالله خدا کمک کنه تا هممون زود باردار بشیم 

سالها قبل فاطیما جون چنین گروهی تشکیل داده بودند بنظرمن گروه خوب و تاثیرگذاری بود حیف که دوستان دیگه فعالیتی در آن ندارند چون اکثرشون مامان شدن و دیگه سرشون شلوغ شده ان شاءالله که قسمت ماها هم بشه

من چند ماهی درگیر دکتر و داروهای شیمیایی بودم که نتیجه نداد تا اینکه با گروهای اینجا آشنا شدم و دیدم که خیلیا از روشهای سنتی نتیجه گرفتن منم تصمیم گرفتم با توکل بر خدا وبا همراهی و کمک شما دوستان عزیز از این روشها استفاده کنم تا ببینم خدا چی میخواد

هرکس بهره ای از این گروه برد صلوات یادش نره

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 

روش های سنتی که نتیجه بخش بودن:

۱-قطره ویتاگنوس ۲- بادکش رحم و تخمدان ۳-ماساژ رحم و تخمدان با روغن سیاهدانه ۴- حلوای میتی ۵- پیاز درمانی

۶- رازیانه ۷- سیاهدانه و عسل ۸- دارچین و عسل 

۹- جوشانده انجیر و هویج

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

قبل از انتخاب یکی از این روشهای طب سنتی موارد زیر را در نظر بگیرید و ببینید کدامیک از این مشکلات ناباروری را دارید:

قاعدگی منظمی دارین یا نامنظم؟

کیست تخمدان دارین یا نه؟

رحمتون سرده یا گرم؟ 

عفونت دارین؟

لوله هاتون بازه یا بسته؟

چسبندگی رحم دارین؟

تخمکتون آزاد میشه یا نه؟

سایز فولیکولتون چقدره؟

کم کاری تیرویید یا پرکاری؟

آزمایش هورمونی دادین؟ وضعیتش چطوره؟

میزان پرولاکتینتون زیاده یا کم؟

اضافه وزن دارین؟

.

.

ومهمتر از همه استرس دارین یا نه؟

و وضعیت همسرتون ؟ آزمایش داده؟

2738
آقا ی صاحب نظر ب من بادکش رحم و تخمدان رو بگه...خ اختلاف نظر هست توش... یکی میگه قبل از پریود یکی م ...

بادکش توی دوران قاعدگی نمیشه اینو از چندین دکتر طب سنتی شنیدم مطمئن باش ولی روزهای غیر پریودی میشه

خ سوالاتتون زیاده...

عزیزم اگه بخوای یه روشی رو امتحان کنی باید همه این مشکلات بدونی اول وضعیت بدنتون بررسی کنین بعد یکی از روشها

چون مثلا اگه پرولاکتینت بالا باشه رازیانه و پیازدرمانی ضرر داره

دستور حلوای میتی

مواد لازم خرما ترجیحا رطب هسته گرفته شده یک بشقاب خوروش خوری سرپر زنجبیل .... دارچین .... فلفل سیاه.... زردچوبه .... زیره سیاه ......میخک ....خسرودارو......سه مورد اول هر کدام 2 قاشق غذا خوری سر پر .....زردچوبه و زیره نصف قاشق غذاخوری و میخک و خسرو دارو کمیییییی و قرص کمر نر و ماده از هرکدام یک عدد یا ترجیحا پودرش رو از عطاری ها بگیرین و آرد گندم 4 یا 5 قاشق غذا خوری خانم های اگه یه سری رو پیدا نکردین مهم نیست اما یادتون باشه ریختن 5 مورد اول ضروریه همش تو ی عطاری ها پیدا میشه طرز تهیه : ابتدا ارد رو توی ماهیتابه می ریزیم و روی حرارت متوسط رو به کم ان را تفت می دهیم به قول ما بو می دیم یعنی بوی خامی ارد گرفته بشه و رنگش به نخودی رنگ برسه و سپس اون قدر بهش روغن اضافه می کنیم تا از ماست رقیق تر بشه بعد بهش تمامی اون موارد ی که بالا گفتم از عطاری بگیرین اضافه می کنین البته باید اگه مثلا یکی از اون ها پودر نیست حتما اسیابش کنین و بعد اضافه کنین و فقط یه تفت خیلی کوچولو می دین و زود زیرش رو خاموش می کنین توجه کنین که حیفه بیش از حد حرارت ببینه و اثرشون کم بشه بعد بهش خرما رو اضافه می کنیم و هم می زنیم تا کاملا مواد با هم مخلوط بشه و بعد نوش جان کنین طرز استفاده : ار روز اول پری تا نهایتا 20 پری بیشتر صبح ها قبل از صبحونه روزی دو تا سه قاشق غذا خوری 

نمیدونم اینجا چرا اینطوری شده تا یه گروه مفید تشکیل میشه هیشکی شرکت نمیکنه اما وقتی یکی عکس میزاره حرفای شخصی و خاله زنکی میزاره همه فوج فوج میریزن سرش   

2706