2737
2734

سلام از صبح دیدم همه دارن ناله میکنن که جرا شوهرم بهم تبریک نگفته و کادو نداده و...

راستش شوهر منم نه تبریک میگه نه کادو میده، اما من عاشقشم و پدر بچمه و این مهمه، از دیروز کلی خوبی هاشو شمردم و واسه تشکر ازش این میز رو درست کردم، گل ها، کیک، ژله، قلب سورپرایز همه رو هم خودم درست کردم تا هزینه زیادی نخواد

واسه شام هم دارم پیتزا درست میکنم، خودمم لباس خشکل میپوشم موهامم اتو میکشم ارایشم میکنم، نظر بدین که خوبه؟ چیزی کم نداره؟

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

عالیه عزیزم

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقتون پایدار

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2731
2738

عالی😍

عشقتون پایدار 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
آفرین خانوووم زرنگ و ب سلیقه گلها رو چطور درست کردی؟

گل هایی که باهاشون قلب درست کردمو منظورمه ها، با نمد درست کردم

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

عزیزم ان شاالله ک خوشبخت باشید.♥️♥️♥️♥️

خوب کردی .چه کدبانو هستی.خیلی همسرت خوشحال میشه .من به جاش کلی ذوق کردم 😁

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
2706