2737
2739
عنوان

بیاییدبگم چیکارکردم دوروزه پوستم صاف شده

| مشاهده متن کامل بحث + 3150 بازدید | 119 پست

چرا هیچی به من نمیسازه 😕😕؟؟ کلا به آدمیزاد شبیه نیستم 

پوستم خشکه، جوش میزنه،،چیزی هم بهش بزنم جدیدا جوش میاد به صورتم،،گوجه و خیار پوستمو شدید خشک میکنه و میسوزونه،، آبلیمو که هیچی

جدیدا پماد کترل میزنم به جای جوشام،، جای جوشام پررنگ تر شده😒/ بازم دارم جوش میزنم اصلا اثر نداره.. جوشام که میرن سالها طول میکشه تا جاش بره 😒 مثل موهام که رشد نداره،، ماههاست رو گردنمه تکون نخورده 😐

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هیچی به من نمیسازه 😕😕؟؟ کلا به آدمیزاد شبیه نیستم  پوستم خشکه، جوش میزنه،،چیزی هم بهش بز ...

پوست شما مختلطه😕

گوجه براتون خوب نیس اما خیار خوبه

یه دکتر برو و آزمایش بده

2728
منم یه ماسک عالی بگم خودم که خیلی راضیم. گلیسیرین و گلاب رو به نسبت مساوی قاطی کنید و به صورتتون بزن ...

گلیسیرین از کجا میگیرید

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
پوست شما مختلطه😕 گوجه براتون خوب نیس اما خیار خوبه یه دکتر برو و آزمایش بده

اخه هروقت خیارم میزنم بعدش شدید پوستم خشک میشه و میسوزه اصلا نمیتونم بخندم 😒/کلا آب به پوستم میخوره پوستم خشک میشه / سه چهار هفته پیش رفتم دکتر ازمایشم نرمال بود،، حالا خواهرم یه آبرسان بهم معرفی کرده، کرم خودم تموم شه اونو میخام بزنم ببینم بهتر میشم 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
اخه هروقت خیارم میزنم بعدش شدید پوستم خشک میشه و میسوزه اصلا نمیتونم بخندم 😒/کلا آب به پوستم میخوره ...

حتما ابرسان امتحان کن

خواهرشوهرمم مثل شماس

پکیج های مختلفی برای پوست های خشک هس

الوئورا فراموش نشه برا پوستی خیلی خوبه

2706